Akce
Doprava zdarma
Deka termo výběhová Euroriding Kodiak 1200D Highneck 100g AKCE-20% 2740-2192
Deka termo výběhová Euroriding Kodiak 1200D Highneck 100g AKCE-20% 2740-2192

Deka termo výběhová Euroriding Kodiak 1200D Highneck 100g AKCE-20% 2740-2192

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2265002000

Vaše cena:

2 192

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Výběhová deka od značky Euroriding - výborný poměr mezi kvalitou a cenou! Nepromokavá, prodyšná a se zateplením 100g a skvěle padnoucím extra hlubokým střihem a vysokým krkem. Ideální pro celodenní pobyt ve výběhu, ale zároveň dobře použitelná i do stáje. Dimenzovaná na nonstop používání. vyrobena z extra trvanlivého 1200D Oxford Nylonu, testováno na vysokou prodyšnost, ale zároveň nepromokavost, která je podpořena podlepenými švy a zádovým dílem bez prošití. Nastavitelné křížové zapínání, elastické popruhy mezi zadní nohy pro lepší fixaci deky, velmi pevné provedení předního zapínání na prsou. Barva: tmavě modrá. Velikosti: 135-155 cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg