Novinka
Deka termo stájová Bucas QUILT Silk 150g
Deka termo stájová Bucas QUILT Silk 150g

Deka termo stájová Bucas QUILT Silk 150g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2263274700

Vaše cena:

2 795

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/deka-termo-stajova-bucas-quilt-silk-150g-82224cz490/

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Stájová prošívaná termodeka se zateplením 150g. Velmi dobře padnoucí střih, trvanlivý vnější materiál a příjemná podšívka z jemného nylonu. Zapínání na prsou na přezku, křížové zapínání pod břichem s přezkami skrytými na vnitřní straně deky. Deka je kolem krku velmi dobře řešená - vpředu se dává jedna strana přes druhou, přezka je přišitá cca 10 cm od okraje, takže se vůbec nedotýká koně, navíc je zde suchý zip, aby ho držely přes sebe a deka se vepředu neotevírala. Na plecích jsou dvě záševky, které přidávají v této oblasti pár centimetrů prostoru a zvyšují pohodlí koně při pohybu. Deka na krku a po stranách vedle ocasu suché zipy, které umožňují její pohodlné sepnutí s výběhovou dekou Bucas. Velikosti: 135-155cm, barva: modrá.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg