Novinka
Deka termo Kentucky Stable Rug stájová 200g
Deka termo Kentucky Stable Rug stájová 200g

Deka termo Kentucky Stable Rug stájová 200g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2262429000

Vaše cena:

4 695

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Deka termo Kentucky Stable Rug stájová 200g

 

Tato deka s umělou králičí kůží je ideální zejména pro koně s citlivou pokožkou či ostříhané koně.

 

Tato stájová deka nabízí koni příjemné teplo a zároveň prodyšnost díky kombinaci materiálů.

 

Umělá králičí kůže zabraňuje tření a srst koně je krásně lesklá. Navíc kolem těla koně vytváří izolační vrstvu - zachycuje a udržuje teplo, které si kůň sám vytváří svým tělem. Pro extra příjemné teplo deka 200 gramovou výplň. Tato výplň podobný účinek jako prachové peří, ale je uživatelsky přívětivější.

Vrchní část deky je vyrobena z pevného polyesteru 600D a je prošívána diamantovým vzorem. Kombinace tohoto materiálu a prošívání ztěžuje roztržení deky. Navíc k tomuto materiálu snadno neulpívají hobliny z podestýlky. Deka je anatomicky tvarovaná a zapíná se na 2 silné přezky vepředu a pod břichem koně.

Díky umělé králičí kůži deka po srolování nebo položení vždy klouže zpět na místo. Pro extra ochranu v kohoutku výrobci na kohoutkovou oblast deky přidali umělou ovčí kůži.

 

Barva: tmavě modrá

Velikosti: 140, 155cm

 

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg