Doprava zdarma
Deka termo Kentucky Show Rug stájová 160g
Deka termo Kentucky Show Rug stájová 160g

Deka termo Kentucky Show Rug stájová 160g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2262426000

Vaše cena:

5 660

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Luxusní stájová/transportní termodeka se zateplením 160g od prémiové značky Kentucky. Deka skvěle sedí a díky vnitřní vrstvě 160g umělé králičí kůže, která vytváří drobné vzduchové kapsy a zachycuje a udržuje teplo, je deka mimořádně tepelně komfortní. Dále pak díky měkkým vlasům a tření umělé králičí kůže získává pod dekou koňská srst výrazný lesk. Umělá ovčí kůže kolem krku na hruď pro optimální pohodlí a elegantní vzhled. Vnější materiál s prošívaným vzorem, znesnadňuje, aby se kůň do deky zakousnul a roztrhal ji, a také zabraňuje, aby se piliny, sláma a jiné nečistoty držely na dece. Překrývající se přední zapínání na plecích a křížové odnímatelné zapínání pod břichem. Možné prát v pračce na 30°. Barva:tmavě modrá, černá (se světlým límcem a hnědou vnitřní stranou), tmavě zelená a černá/černá (s černým límcem a černou vnitřní stranou). V doprodeji barva zeleno/šedá.. Velikosti: 140, 145, 155 a 160cm. Další na objednávku.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg