Doprava zdarma
Deka lehká výběhová Bucas Power Turnout HighNeck DOPRODEJ
Deka lehká výběhová Bucas Power Turnout HighNeck DOPRODEJ

Deka lehká výběhová Bucas Power Turnout HighNeck DOPRODEJ

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2217412000

Vaše cena:

7 795

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Naprosto špičková lehká výběhová deka vhodná pro použití v teplotách -5°C +16°C

(Toto rozmezí je orientační a je ovlivněno mnoha faktory, jako vlhkost, vítr, sluneční svit, zda je či není kůň oholený, na jeho aktivitě atd.)

 

Speciální aluminiová vrstva zajišťuje odrážení teploty zpět směrem k tělu a tím zvyšuje teplotní komfort této deky.

Vnější extra pevný materiál Balistic nylon je nepromokavý a zároveň prodyšný. Vnitřní materiál Stay Dry velmi dobře odvádí pot od koně a tak se tato deka může použít i jako dopocovací a bez nutnosti deku později měnit. Vynikající střih v provední HighNeck zaručuje dostatek pohodlí pro koně v prsou a v oblasti krku.

Křížové zapínání pod břichem, snadné bezpečné zapínání Click’n Go na prsou včetně protiodíracího polštářku a elastické popruhy kolem zadních nohou.

 

BUCAS u vybraných typů dek nabízí prodlouženou záruku. Zaregistrujte deku do 30 dnů od nákupu na stránkách Bucas a záruka vám bude prodloužena na tři roky místo klasických dvou.

(Týká se dek - Atlantic Turnout, Bucas Therapy Turnout, Multi Power, Power Turnout, Smartex Turnout.) Sledujte prosím aktuální podmínky na stránkách Bucas.

 

Barva: stříbrná

Velikosti: 115-165cm

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg