Doprava zdarma
Deka lehká výběhová Bucas&EQS FreedomTurnout Light LIMITED EDITION
Deka lehká výběhová Bucas&EQS FreedomTurnout Light LIMITED EDITION

Deka lehká výběhová Bucas&EQS FreedomTurnout Light LIMITED EDITION

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2217312000

Vaše cena:

od 1 895

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Limitovaná kolekce Freedom od Bucas s novým logem EQS. Jednorázová nabídka za akční cenu pouze do vyprodání zásob. Lehká, nepromokavá a prodyšná deka určená pro použití ve výběhu. Deka je vyrobená z velmi pevného materiálu 600D Polyester Rip-Stop s předním zapínáním na T-přezky, které je pojištěné proti rozepnutí suchým zipem, a s křížovým zapínáním pod břichem. Příjemná nylonová podšívka. Kvalitní a prověřená deka za velmi dobrou cenu. Teplotní optimum je +8 +14°C. Toto rozmezí je orientační a je ovlivněno mnoha faktory, jako vlhkost, vítr, sluneční svit, zda je či není kůň oholený, na jeho aktivitě atd.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg