Novinka
Deka lehká Kentucky Stable Rug 0g
Deka lehká Kentucky Stable Rug 0g

Deka lehká Kentucky Stable Rug 0g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2217240000

Vaše cena:

4 555

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Deka určená pro chladnější letní noci či poddeka pro zimu. Umělá králičí kůže ze spodní strany je vhodná zejména pro koně s citlivou pokožkou. Umělá králičí kůže zabraňuje tření a podporuje lesk srsti. Vrchní tkanina je z 600D polyesteru a je odolná proti roztžení. Tato deka neobsahuje žádnou výplň, ale spodní strana je z umělé králičí kůže, která udržuje teplo koňského těla, které si sám tvoří. Také díky svým vlastnostem deka dobře drží na svém místě. Kohoutek je chráněn umělou ovčí kůží. Barva: černá/černá. Velikost: 145.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg