Vyhrajte roční předplatné

Inspirujte se knihou.

Pro někoho z nás nastalo nelehké období, které povětšinou trávíme doma a za svými čtyřnohými kamarády bohužel nemůžeme. Mnoho stájí je uzavřených a tak netrpělivě očekáváme den, kdy se nám dveře opět otevřou a my budeme moci strávit báječné chvíle se svým koněm. Co kdybychom čas, který trávíme doma, využili vzděláváním? A ponořili se do stránek nějaké zajímavé knihy či časopisu?

 

Vyhrajte roční předplatné časopisu Svět koní nebo jeho aktuální vydání

 

A když nám pošlete do komentáře na našich facebook stránkách fotku knihy či časopisu, které právě čtete, můžete vyhrát roční předplatné nebo aktuální číslo časopisu Svět koní. Soutěžit můžete 2. - 5. 4. 2020 zde.

 

svetkoni.jpg

   

 

Začtěte se do zajímavého rozhovoru s Denisou Vegrichtovou v novém vydání dvouměsíčníku Svět koní. Zjistěte, jak se trénuje policejní kůň, jak vybrat   správnou helmu, nebo důvody, proč mají Češi zájem o rakouskou Pferdeklinik Pegasus. 

 

 

 

Knižní inspirace z nabídky EQUISERVIS

 

Publ Schöffmann Drezurní cviky - správné ježdění

 

Nejnovější knihou, kterou můžete najít na našem eshpopu je publikace Drezurní cviky - správné ježdění od Britty Schöffmann. Najdete v ní nespočet drezurních cviků, jejich správné provedení a hodí se pro jezdce na jakékoliv úrovni.

 

 

  

Publ Karl Omyly moderní drezury

Někoho láká trochu klasičtější přístup, pak může to co hledá, nalézt v knize Omyly moderní drezury 

 

 

 

 

Publ Paalman Skokové ježdění

 

Pokud patříte spíš mezi vyznavače skokového sportu, klasikou, která by neměla v žádné knihovně chybět je kniha Skokové ježdění napsaná Anthony Paalmanem.

 

 

 

 

Publ Rashid Cesta k jemnosti

 

Mnozí z nás se se svým koněm věnují přirozené komunikaci a práci ze země. Pokud chcete se svým koněm najít stejnou řeč, mohla by vás zaujmout kniha Cestou k jemnosti.

 

 

 

Publ Hempfling Tanec s koňmi

 

 

A kdo chce, může se svým koněm i tančit podle knihy Tanec s koňmi.

 

 

 

 Publ Letts Snowman

A chcete-li si jen udělat oddechový večer s dobrou knihou s poutavým příběhem, zaujme vás jistě příběh o koni, který mířil na jatka, ale nakonec byl uveden do do síně slávy v National Show Jumping Hall of Fame. Celou story pročtete v knize Snowman.

 

 

 

 kompletknih.jpg

 

Všechny tyto a mnohé další knihy můžete v klidu objednávat na našich stránkách.

Přejeme příjemné čtení.

 

Podrobná pravidla soutěže najdete zde.