Vesta pro koně Back onTrack 2300 DOPRODEJ
Vesta pro koně Back onTrack 2300 DOPRODEJ

Vesta pro koně Back onTrack 2300 DOPRODEJ

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2291011000

Vaše cena:

2 420

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/vesta-pro-kone-back-ontrack-2300-doprodej-7750cz496/

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Naprostá novinka v nabídce. Vesta vyrobená z unikátní technologie Back on Track neboli BOT, která spojuje moderní poznatky s ověřenou čínskou medicínou, pomáhá průtoku krve do ramenního pletence, je možné ji použít, aby se zabránilo svalovým trhlinám nebo jako další pomoc v procesu hojení. Taktéž minimalizuje třecí odpor deky. Tři kontaktní plochy na bocích mají odpružení a podporují, aby ulevil tlaku na kohoutek a rameno. Textilní vlákna výrobků jsou speciální technikou napuštěna keramickými částečkami, které při styku s teplem odráží teplo zpět do těla. Toto odražené teplo je vlastně infračervené záření. Je dokázáno, že toto záření znatelně zvyšuje prokrvení v dané oblasti, což snižuje otoky, pomáhá efektivnější regeneraci svalstva a kloubů, napomáhá předcházet zdravotním problémům. Barva černá. Velikostí: 125-165cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg