Velký povánoční VÝPRODEJ

FreeJump, DeNiro, Pikeur... Outletové slevy 85 % i slevy na aktuální zimní kolekce jsou v plném proudu. Nakupujte hřejivé kousky podle poslední módy za skvělé ceny!

vyprodej_-.jpg 

Buďte v novém roce IN!

 

Kupte si módní kousky z posledních kolekcí za outletové ceny a udělejte radost nejen sobě ale i své peněžence - a navíc vám to bude slušet! Ve slevě najdete i zboží značek FreeJump, DeNiro, Pikeur, Spooks, Veredus a mnohé další. Přinášíme vám hned několik tipů, které stojí opravdu za to! Tak neváhejte a přijďte si vybrat co nejdřív, zásoby totiž rychle mizí...

 

 

 vyprodej__tip_freejump.jpg

 NÁŠ TIP!

 

Jezdecké boty kožené FREEJUMP FOXY

Vysoké kožené boty Freejump Foxy vynikají svým unikátním a vysoce elegantním designem. Přední zip pro snadné použití je doplněn zadním zipem pro maximální pohodlí, které přináší také příjemně měkká stélka. Voděodolná německá kůže, z níž jsouboty vyrobeny, splňuje nejpřísnější evropské enviromentální předpisy. Speciální opěrky pro možnost upravení umístění ostruhy. 

 Cena: 12.096,- Kč               SLEVA 30 %

 

 

vyprodej__tip_pikeur.jpg

 

NÁŠ TIP!

 

Vesta Pikeur TAJA dámská KOLEKCE 2018/19 

Luxusní péřová vestička z řady Premium od Pikeur. Elegantní vzhled, lesklý vnější materiál a perfektní střih ještě podtržený šikmým prošíváním, které lichotí postavě. Kapuce, stejně jako kožešinový lem, je odnímatelná, takže si můžete vybrat vzhled, který se vám zrovna nejlépe hodí. 

 Cena: 3.696,- Kč               SLEVA 30

 

 

 

 

 slide-qzxykzgfmy.jpg

 

NÁŠ TIP!

 

Šlachové chrániče + strouhačky Veredus Carbon Gel Vento AKCE -25% (7835-5877)

Carbon Gel “Vento“ jsou první šlachové chrániče a strouhačky se systémem dvojího odvětrání. Teplo z koňských nohou prochází přes mikroperforované neoprenové vrstvy a následně prochází unikátní 3D síťovanou tkaninou. V důsledku pohybu koně je přes vzduchový přívod na kamaších nasáván čerstvý vzduch a následně je tak nahromaděné teplo z nohou odvedeno touto 3D tkaninou směrem vzhůru výstupní mřížkou. Unikátní a inovatnivní technologie dokáže odvětrat horizontálně – zevnitř ven, ale i vertikálně – odzdola nahoru. Ochrana šlachy je zajištěna přidáním karbonových vláken a podpořena nitrexgelovou protinárazovou vrstvou. Upevnění kamaše je pomocí trvanlivých elastických řemínků s bajonetovým zapínáním. Inovovaný a velmi moderní a líbivý design spojený s maximální funkčností a bezproblémovou údržbou.

 Cena: 3.372,- Kč*               SLEVA 25 %   

 

*Zvýhodněná cena se slevou 25 % platí POUZE při koupi sady = šlachovky + strouhačky.

 

 

 

veredus_1.jpg

NÁŠ TIP!

 

Šlachové chrániče Veredus Carbon Gel Vento COLOR EDITION

První šlachové chrániče se systémem dvojího odvětrání. Pohybem koně je přes vzduchový přívod na kamaších nasáván čerstvý vzduch a následně je nahromaděné teplo z nohou odvedeno 3D síťovanou tkaninou směrem vzhůru výstupní mřížkou. Ochrana šlachy je zajištěna přidáním karbonových vláken a podpořena nitrexgelovou protinárazovou vrstvou. 

 Cena: 3.372,- Kč               SLEVA 20   

 

 

veredus_carbon_gel.jpg

 

 NÁŠ TIP!

 

Strouhačky Veredus Carbon Gel Vento COLOR EDITION

První strouhačky se systémem dvojího odvětrání. V důsledku pohybu koně je přes vzduchový přívod na kamaších nasáván čerstvý vzduch a následně je nahromaděné teplo z nohou odvedeno 3D síťovanou tkaninou směrem vzhůru výstupní mřížkou. Ochrana je zajištěna přidáním karbonových vláken a podpořena nitrexgelovou protinárazovou vrstvou. Upevnění je pomocí trvanlivých elastických řemínků s bajonetovým zapínáním. Inonovaný a moderní design spojený smaximální funkčností a bezproblémovou údržbou. 

Cena: 2.172,- Kč               SLEVA 40   

 

   

 

 

vyprodej__tip_pikeur_2.jpg

 NÁŠ TIP!

 

Bunda Pikeur TABELLE dámská KOLEKCE 2018/19

Stylová a elegantní bunda, ve které zazáříte. Zateplená pravým peřím, a proto lehká a velmi hřejivá. Velká kapuce s umělým kožešinovým lemem, projmutý kratší střih, luxusní lesklý materiál a lichotivé šikmé prošívání. Dokonalý doplněk vašeho zimního šatníku. 

 Cena: 4.967,- Kč               SLEVA 30    

 

 

 

 

 

 

NÁŠ TIP!

 

Potřebujete se při jízdě na koni nebo při práci ve stáji zahřát? Vybrali jsme pro vás také dlouhý hřejivý kabát Cavallino Marino Arctic a zateplené softshellové rajtky HKM Sibiria za skvělou outletovou cenu 890 Kč!

 

sib1.jpg

sibiria.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 proklik_zde.jpg