Velikonoční pondělí na závodišti ve Velké Chuchli!

22. dubna 2019 se na závodišti ve Velké Chuchli budou konat tradiční dostihy s programem pro celou rodinu! Těšit se můžete na zábavné soutěže, výtvarné dílničky, divadelní představení i svezení na ponících.

 

cpi_chuchle_velikonoce_1000x250-(002).jpg

 

Na programu Velikonočního pondělí na chuchelském závodišti jsou pro návštěvníky připraveny nejen tradiční adrenalinové dostihy ušlechtilých plnokrevných koní, ale i řada zábavných aktivit pro děti a jejich rodiče.

 

Dostihovým vrcholem odpoledne bude 30. Memoriál profesora Václava Michala, pro tříleté hřebce a valachy, sloužící jako přípravný test adeptům startu v klasické Velké jarní ceně.

 

Ty nejmenší diváky určitě potěší divadelní představení loutkového divadla Koník, kdy budou moci sledovat pohádku „Jak Martin s Barborkou vítali jaro“. V celé řadě dílniček si pak mohou všichni vyzkoušet malování na perníčky, na obličej nebo si budou moci vyrobit i vlastní malovaná velikonoční vajíčka.

 

Pro ty, kdo rádi soutěží, je připraven závod ve skákacím pytli, ostatní si mohou zaskákat jen tak ve speciálních skákacích hradech nebo na bungee trampolínách. Již tradičně mají děti možnost svézt se na malých pony koních zdarma.

 

Lákavé bude jistě rozmanité občerstvení, které je připravené formou moderních „food trucks“, kde si nepochybně každý přijde na své.

 

Strávené Velikonoční pondělí na dostizích ve Velké Chuchli si užije celá rodina. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

 

Více informací naleznete na www.velka-chuchle.cz.