Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Vestrum nově v naší nabídce

Equiservis 23. 05. 2023 AKTUÁLNĚ

Vestrum – nová značka v naší nabídce!

Vestrum je exkluzivní italská značka jezdeckého oblečení, v jejímž čele stojí módní návrhář a celoživotní milovník koní a aktivní jezdec Fabio Calamai. Je to tedy značka lidí, kteří žijí koňmi každý den. Vědí, jak namáhavý může být trénink, jak náročné a emotivní jsou jezdecké soutěže, a jaký neuvěřitelný relax je projet se v přírodě. 

Název Vestrum v latině znamená "pro tebe" - filozofií značky je být vždy po vašem boku. Ať už jste profesionální jezdec hledající praktičnost, funkčnost, svobodu pohybu a vysokou kvalitu, nebo rekreační jezdec vyznávající pohodlí a styl. Inspirací pro logo Vestrum byli starověcí koně a jejich historické vyobrazení. 

Vestrum to je nepřehlédnutelný design, nadčasový styl a vysoce technický přístup, který vychází z myšlenek skutečných milovníků koní. 

 

 

Vše je Made in Italy, vyrobeno z italských materiálů s vysoce funkčními vlastnostmi. Každý jednotlivý detail je pečlivě promyšlen, aby došlo k dokonalému spojení elegance a výkonu. Všechno oblečení splňuje specifické požadavky jezdeckého sportu, které jsou perfektně zkombinovány s originálním designem. 

Vestrum je tu pro vás, ať už jste profesionální jezdec nebo milovník koní. Plni odborných znalostí a vášně pro koně nepřestávají zkoumat inovativní materiály a nejlepší technologie, aby vám mohli nabídnout kvalitu, technickou propracovanost a vysokou kvalitu.

Směs inovace a tradice s cílem vytvořit nadčasový styl pro moderní jezdectví!