Zavolejte nám (Po-So 9-20)

30 let EQS - slavíme s EQUILIBRIUM - sleva 30%

Equiservis Equiservis 26. 05. 2023 AKTUÁLNĚ

V rámci oslav 30 let EQS vám ve spolupráci se společností Equilibrium Products přinášíme narozeninový dárek v podobě slevové akce:

  • 30 % sleva na terapeutické produkty Equilibrium
  • 15 % sleva na kamaše TRI-ZONE
  • Registrovaným zákazníkům bude navíc přičteno 10 % z hodnoty výrobku v podobě bodů na věrnostní kartu
  • AKCE je časově omezená od 26. 5. do 31. 5. 2023

#

DOPŘEJTE SVÉMU KONI PÉČI, KTEROU SI ZASLOUŽÍ S TERAPEUTICKÝMI VÝROBKY OD EQUILIBRIUM

Terapeutické produkty Equilibrium nabízejí dokonalé řešení pro terapii a rehabilitaci koní a pomáhají udržovat svaly i klouby vašeho koně v dobré kondici. Jejich sortiment zahrnuje magnetickou terapii, masážní deky a masážní rukavice, které zmírňují ztuhlost, bolestivost a další svalové problémy. Špičková technologie podložená vědeckým výzkumem je spolehlivou a účinnou volbou pro majitele koní všech výkonnostních úrovní. Mezi hlavní benefity patří zvýšení flexibility a zlepšení výkonnosti, krevního oběhu a celkové pohody vašeho koně, uvolňování svalového napětí a podpora relaxace.

Vyzkoušejte terapeutické produkty Equilibrium a přesvědčte se, jaký pozitivní vliv mohou na vašeho při pravidelném používání koně mít.

#
AKCE -30 %
Původní cena: 13.995 Kč
Akční cena: 9.797 Kč
AKCE -30 %
Původní cena: 5.395 Kč
Akční cena: 3.777 Kč
#
AKCE -30 %
Původní cena: 7.995 Kč
Akční cena: 5.596 Kč

#

KAMAŠE TRI-ZONE: VŠESTRANNÁ A MAXIMÁLNĚ POHODLNÁ OCHRANA NOHOU VAŠEHO KONĚ

Univerzální kamaše Equilibrium Tri-Zone jsou dokonalou ochranou nohou vašeho koně při jakékoli aktivitě. Ať už trénujete v drezurním obdélníku, skáčete na jízdárně, cváláte po louce nebo se brodíte potokem, tyto kamaše poskytnou nohám vašeho koně bezpečí a pohodlí.

Technologie Tri-Zone zajišťuje rovnoměrnou ochranu a tlumí nárazy, díky perforovanému provedení noha pod kamaší dýchá a lehká konstrukce zajišťuje maximální pohodlí a proudění vzduchu. Pevný, odolný a prodyšný materiál a snadná údržba předurčují tyto kamaše ke komfortnímu každodennímu použití.

#
AKCE -15 %
Původní cena: 2.195 Kč
Akční cena: 1.865 Kč
#
#

#

PŘÍBĚH ZNAČKY EQUILIBRIUM: ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU, KTERÁ MILUJE SVÉHO KONĚ

Příběh britské společnosti Equilibrium Products je inspirativní připomínkou toho, jak velký význam může mít úsilí jednoho člověka. Za vším hledej ženu, která miluje svého koně. Vše začalo, když Margaret Donnellyová navrhla a vytvořila síťku na nozdry Net Relief, aby ulevila svému koni Timmymu, který trpěl silným headshakingem.

Po úspěchu síťky na mezinárodním veletrhu BETA v roce 2001 si Margaret uvědomila, kolik dalších nápadů má a založila společnost Equilibrium Products. O 22 let později je spolu se svým týmem nadále zapálená pro svou práci a zůstává věrná své původní zásadě, kterou je zlepšování života koní.

#