Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Stihlo Trust Sweet iron jointed lomené DOPRODEJ

Není dostupné
2 095 Kč 1 731 Kč bez DPH
Kód produktu: 1612282000
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Stihlo Trust Sweet iron jointed lomené DOPRODEJ
Stihlo Trust Sweet…
2 095 Kč

Popis produktu

Stihlo Trust Sweet iron jointed lomené

Klasické jednou lomené stihlo.

Sweet iron (doslova sladké železo) je typ oceli, ze které je udidlo vyrobeno, snadno rozpoznatelnou modrou barvu. Sweet Iron rezaví, když se dostane do kontaktu s vlhkostí (vzduchu), povrch rzi chutná sladce a přirozeně stimuluje slinění. To následně podpoří lepší přijímání udidla. Proces rezavění (oxidace) mění modrou barvu udidla na hnědošedou/stříbrnou barvu. To je požadovaný efekt. Pokud udidlo delší dobu nepoužíváte, objeví se oranžovohnědá rez. Jednoduše ji odstraňte otřením vlhkým hadříkem.

Udidla jsou ručně vyráběna v Holandsku- všechna udidla jsou navržena, vyvíjena a vyrobena v Holandsku. Každý den tým technických profesionálů sestavuje a vyrábí udidla Trust s maximální péčí a vyrábí je z nejkvalitnějších materiálů. Standardy a kontrola kvality jsou velmi přísné a vysoké.

Udidla mají anatomický tvar- v Trust neustále zohledňují rovnováhu mezi tvarem, materiálem a hmotností. Díky lehkému zakřivení udidla lépe a příjemněji sedí v koňské hubě. Anatomický tvar i lépe rozkládá tlak.

Velikosti: 13,5 cm. Tloušťka: 16 mm.

Zobrazit celý popis