19. září 2018

12:00

Slavíme 25 let - pojďte slavit s námi!

19. září 2018, 12:00 | Již tuto sobotu 22. 9. od 9 do 20 hod. slavíme 25 let od založení společnosti EQUISERVIS. Prohlédněte si koktejl narozeninových akcí a slev.

  

eqs_oslava_25_let_akce.jpg

 

  • V sobotu 22. 9. 2018 od 9 do 20 hodin.

 

  • Narozeninové slevové akce platí na e-shopu i ve všech kamenných prodejnách EQUISERVIS (Rudná, Praha 9 Letňany, Brno), není-li uvedeno jinak. 

 

  • Exkluzivní prezentace francouzské značky HorsePilot pouze v prodejně EQUISERVIS Rudná. 

 

  • Prezentaci nejmodernější detekční metody při pasování sedel představí Ing. Stanislav Hakr.

 

  

NEOPAKOVATELNÉ NAROZENINOVÉ SLEVY 25%           (Platí na e-shopu i v kamenných prodejnách)

 

kolecko_25_let_25_sleva-2.jpg

 

*Oblečení znamená bunda, vesta, kabát, mikina, tričko, rajtky, košile, svetr, ponožky, rukavice. Za oblečení se nepovažuje bezpečnostní helma či vesta, boty

 

01.jpg

 

02.jpg

 

*Oblečení znamená bunda, vesta, kabát, mikina, tričko, rajtky, košile, svetr, ponožky, rukavice. Za oblečení se nepovažuje bezpečnostní helma či vesta, boty

 

05.jpg

 

03.jpg

 

Výše uvedené akce se neslučují s věrnostní slevou a platí pouze 22. 9. 2018 či do vyprodání zásob. Sleva bude odečtena u pokladny (u zlevněného zboží bude sleva odečtena z aktuální akční ceny).

 

 

NAROZENINOVÁ SOUTĚŽ           (Platí pouze v kamenných prodejnách)

 

Nakupte za více než 2.500 a vyhrajte:

 

  • 1x nákup v hodnotě 25.000 Kč
  • 25x podsedlová dečka Eskadron Brillant
  • 25x poukázka se slevou 25%

 

Podrobná pravidla soutěže ZDE.

 

041.jpg

 

 

Z důvodu souběžného prodeje e-shopu a kamenné prodejny nejsme schopni garantovat 100% vyřízení internetových objednávek. Prodej v kamenné prodejně bude upřednostněn, a proto doporučujeme všem osobní návštěvu, při které máte jedinečnou možnost si zboží osahat a vyzkoušet. Cenové akce a slevy se nesčítají se věrnostními zákaznickými slevami. Akce na krmiva a vitamínové doplňky nelze vzájemně kombinovat mezi s sebou a s ostatními akcemi. Veškeré nabízené akce neplatí na nákup jakéhokoli sedla. Jednotlivé dárky a výhody platí do vyprodání zásob. Společnost EQUISERVIS si vyhrazuje právo na změnu programu i cenových akcí. Vylosovaný majitel účtenky  hlavní výhry ( nákup v hodnotě 25.000 Kč) musí být přítomen přímo v prodejně Rudná u Prahy nebo dostupný na zavolání do pátého zazvonění telefonu. V případě, že výherce nebude přítomen či nezvedne telefon do pátého zazvonění, výhra propadá ve prospěch dalšího vylosovaného, který musí splnit totožné podmínky (přítomnost v prodejně či zvednutí telefonu do pátého zazvonění). Tento princip bude pokračovat do doby, kdy vylosovaný majitel účtu splní podmínky přítomnosti či zvednutí telefonu. Podsedlové dečky a poukázky budou předány majitelům standardně vylosovaným bez podmínky nutnosti přítomnosti na prodejně či zvednutí telefonu.