Seznamte se s Horze

V roce 1982 se v malém finském městečku Lahti potkali tři výrobci podkovářského nářadí, kteří všichni sdíleli společnou vášeň pro poctivou a kvalitní práci.

 

Spojili své síly ve snaze sdílet tuto vášeň s celým Finskem. Chtěli být známí nejen v jejich malém městě, ale také po celé své zemi. Vášeň byla oceněna výsledky a během let se z původní myšlenky zrodila v roce 2003 první kolekce značky Horze. Cílem bylo poskytovat kvalitní oblečení a vybavení pro jezdecký sport za přijatelné ceny.

Dnes se společnost Horze stává stále známější po celé Evropě a její výrobky se dostávají i na asijský nebo americký trh. 

 

horze_img_3.jpg

(na fotografii bunda HORZE Zoe)


Od zavedení do nabídky se Horze stala jednou z nejoblíbenějších značek v naší nabídce. Zaujala nás i vás svými příznivými cenami a velmi rychle jsme zjistili, že poměr ceny a kvality je skutečně velmi dobrý. 

V naší nabídce naleznete jezdecké kalhoty jak v klasickém, tak ve stále oblíbenějším jeggigns střihu, z funkčního a pohodlného letního, i hřejivého zimního materiálu. Mikiny teplé i tenké funkční, oblíbené vesty, univerzální softshellové bundy, prošívané bundy skvělé pro přechodné počasí i velmi teplé zimní bundy, které vás nezklamou ani v těch největších mrazech. 

Přijďte se seznámit se značkou HORZE osobně do našich prodejen, těšíme se na vás.

 

Nabídka sortimentu pro koně ZDE.

Nabídka sortimentu pro jezdce ZDE.

 

horze_img_2.jpg

(na fotografii bunda HORZE Marlin)

 

 

horze_img.jpg

(na fotografii bunda HORZE Louise a rajtky HORZE Leah)