Sedlo na míru u Vás ve stáji

...aby sedlo sedlo

Naše dlouholetá praxe, zkušenosti, a především požadavky našich zákazníků nás inspirovali k inovaci služeb Sedlo na míru u Vás ve stáji.

v_harmonii.jpg

 

Pouze spojením všech důležitých aspektů můžeme dojít ke spokojenosti koně jezdce

 

Nově nabízíme ještě komplexnější služby přímo u Vás ve stáji. Můžete si zvolit nejvhodnější kombinaci přímo pro Vás. Služby EQS PROFI a EQS PROFI PLUS se zaměřením na prodej nových sedel a kontrolu sedel stávajících jsou novinkami v naší nabídce a reflektují nejčastější požadavky našich zákazníků a posunují tak pasování Sedla na míru u Vás ve stáji na novou úroveň.

 

  • přijedeme
  • posoudíme
  • doporučíme
  • vyzkoušíme
  • vybereme
  • naspecifikujeme
  • upravíme a to vše dle Vašich přání a představ

 

Navíc se zázemím našich znalostí a dlouholetých zkušeností, vlastní sedlářskou dílnou a úzkou spoluprací s významnými světovými výrobci.

 

Přidanou hodnotou pro Vás jsou zvýhodněné ceny služeb v případě koupě nového sedla.

 

Prodejem sedla náš servis nekončí, klademe velký důraz na pravidelné kontroly, protože kůň se v průběhu času mění. KAŽDOU kontrolu EQS PROFI sedla zakoupeného v EQUISERVISu máte se slevou 50%. Navíc získáte slevu 25%/kůň v případě využití našich služeb EQS PROFI/EQS PROFI PLUS více koňmi v jedné stáji (3 a více koní v jedné stáji).

 

Nechte výběr toho nejlepšího sedla pro Vás i Vašeho koně a pravidelné kontroly v našich rukách.

 

pavouk.jpg

 

 *** SEDLO NA MÍRU - EQS PROFI ***

 

eqs_profi_ikony.jpg

 

 

profi-1.jpg

 

Služba EQS PROFI obsahuje komplexní odborné posouzení koně v pohybu na lonži i v klidu ve stáji, změření koně a posouzení interakce mezi koněm, sedlem a jezdcem. Pečlivě je zhodnoceno působení sedla na celkový komfort koně s přihlédnutím na fyziologii jezdce a dle potřeby navržení vhodných způsobů řešení a specifikace úprav, které Vám i Vašemu koni samozřejmě provedeme na míru. Zohledněna je anatomie koně, jeho pohyb, věk a s tím související případný růst či změna osvalení, jeho výživová kondice a úroveň výcviku. Velmi důležité jsou pro nás informace od Vás, protože právě Vy znáte svého koně nejlépe.

 

Při výběru nového sedla máte možnost vyzkoušení vhodných modelů přímo na koni, čímž se Vám otevírá možnost srovnání. V případě uskutečněného nákupu sedla máte službu EQS PROFI ZDARMA, hradíte pouze náklady na dopravu 12 Kč/km (tam i zpět) a prvních 50 km je ZDARMA (sleva za službu EQS PROFI a dopravu bude odečtena při nákupu nového sedla).

 

Ke službě EQS PROFI při nákupu nového sedla dále doporučujeme službu „Poprodejní kontrola“, která následuje bezprostředně po doručení nového sedla na míru zákazníkovi. Vztahuje se ke službě "Pasování nového sedla EQS PROFI" (u služby EQS PROFI PLUS je poprodejní kontrola součástí služby). Jedná se o nadstandardní zákaznický servis, kdy je sedlo na míru znovu kontrolováno sedlářem, a to přímo na hřbetu koně.

 

Při kontrole sedla stávajícího navíc sedlo celkově zhodnotíme, naspecifikujeme nutné úpravy a sedlo případně i upravíme, vy se nemusíte o nic starat.

 

 

Pasování nového sedla EQS PROFI

(SLEVA 100% při nákupu nového sedla = ZDARMA)

2 000,- Kč

 

Poprodejní kontrola EQS PROFI

(bezprostředně po doručení nového sedla na míru zákazníkovi)

300,- Kč

 

Kontrola sedla EQS PROFI

 

2 000,- Kč 

 

Kontrola sedla EQS PROFI zakoupeného v EQS (-50%)

 

1 000,- Kč 

 

SLEVA 25% v případě více koní v jedné stáji (3 a více koní)*

 

 

Cestovné (při nákupu nového sedla 50km ZDARMA)

 

12,- Kč (tam i zpět)

 

 

***** SEDLO NA MÍRU - EQS PROFI PLUS *****

 

 eqs_profi_plus_ikony.jpg

 

profi-plus.jpg

 

Nově jako jediní v ČR nabízíme špičkovou metodu měření MEDILOGIC a BVFR systém v kombinaci s úpravou, či prodejem sedla na míru a kompletním servisem.

 

Služba EQS PROFI PLUS v sobě obsahuje kompletní službu EQS PROFI a k tomu navíc dynamické měření detekční počítačovou metodou MEDILOGIC Systém a statické měření systémem BVFR. Dynamické měření MEDILOGIC spočívá v počítačovém měření při pohybu koně v zátěži s jezdcem a zaznamenává interakci mezi koněm, sedlem a jezdcem. Vlivy pohybu, hmotnosti jezdce a techniky jízdy ovlivňují přenášení tlaku, což je s přesností analyzováno společně s nežádoucími tlakovými body. Tato přesná metoda ve spojení s našimi znalostmi posunuje možnosti napasování sedla na nejvyšší možnou úroveň. Stav osvalení koně a profilu zad je analyzován systémem BVFR, jehož výstupy jsou zaznamenány do protokolu.

 

EQS PROFI PLUS je vhodný především při pasování sedla na velmi atypicky stavěné či senzitivní koně, ale i pro zákazníky, kteří chtějí svému koni dopřát nadstandardní komfort a využít nejmodernější technologie měření s absolutní přesností.

 

Nutná přítomnost jezdce - prováděna jezdecká zkouška rozložení tlakových bodů ve všech chodech. Pro požadované zahřátí svalů musí být kůň před zahájením měření opohybovaný (jinak mohou být výsledky měření zkreslené).

 

Ke službě EQS PROFI PLUS při nákupu nového sedla je zahrnuta i poprodejní kontrola, v rámci poprodejní kontroly platíte pouze cestovné, proto se ke službě EQS PROFI PLUS při nákupu sedla účtuje cestovné dvakrát

 

 

Pasování nového sedla EQS PROFI PLUS (vč. poprodejní kontroly)

(SLEVA 50% při nákupu nového sedla = 1 750,- Kč)

3 500,- Kč

 

Kontrola sedla EQS PROFI PLUS

 

3 500,- Kč 

 

Kontrola sedla EQS PROFI PLUS zakoupeného v EQS (-25%) 

 

2 625,- Kč 

 

SLEVA 25% v případě více koní v jedné stáji (3 a více koní)*

 

 

Cestovné (při nákupu nového sedla 50km ZDARMA) 

 

12,- Kč (tam i zpět)

  

 

 

*Sleva se nevztahuje na cestovné

 

Uvedená cena cestovného je vždy kalkulována na jednu stáj a je tedy možné si v rámci stáje cestovné rozdělit. Kilometry jsou kalkulovány od prodejny v Rudné nebo v Brně (vždy od bližší prodejny).

Všechny uvedené ceny služeb jsou kalkulovány na jednoho koně, cena za úpravu sedla bude vyčíslena dle skutečně provedených úprav.

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

kolaz.jpg