Podzimní tipy od Kingsland

Kingsland je známý velmi decentním, jednoduchým a elegantním designem svých kolekcí. Vzhledem k tomu, že se jedná o norskou značku, můžete si být jisti, že zimní výbava jak pro jezdce, tak pro koně, je testována v těch nejnáročnějších podmínkách a bude zcela jistě skvěle plnit svůj účel.

Nejzajímavější novinkou z nové kolekce jsou pro nás jezdecké termopunčocháče Kingsland JaneOd kolen nahoru a v oblasti chodidla jsou zateplené vlnou. Vkládáme do nich naděje, že by mohly významně zvýšit jezdcův komfort v mrazivém počasí. 

 

 

kingsland_jane_puncochy.jpg

  (na obrázku: punčocháče Kingsland Jane)

 

Z aktuální zimní kolekce jsme dále vybrali velmi povedenou mikinu s rolákem Kingsland Melody, která je skvělá pro vrstvení. Tělo z pružného a hřejivého mikrofleecu, rukávy a boční díly jsou z elastického technického materiálu. Milovnice třpytivých detailů budou nadšené z ozdobných lesklých kamínků umístěných rafinovaně přímo v zipu. Nejen funkční, ale také velmi elegantní kousek. V kombinaci s bundou Kingsland Ellison tvoří dokonalý celek. 

 

kingsland_melody.jpgimg_5530.jpg

 

 (na obrázku: Mikina Kingsland Melody a bunda Kingsland Ellison)

 

Další velmi zajímavý a jedinečný kousek je dlouhá mikina, nebo chcete-li tenká bunda, Kingsland Julie. Vyrobená je z 350g jersey fleecu, takže je hřejivá a výborně prodyšná. Nic podobného v sortimentu nemáme. Je to velmi pohodlná a opravdu univerzální záležitost, která navíc skvěle vypadá. Je bezvadná jako mezivrstva pod kabáty nebo dlouhé bundy, zejména pokud patříte mezi ty, kteří prochladnou od zad. Díky dlouhému vypasovanému střihu budou vaše záda zaručeně v teple.   

 

 

elina.jpg

(na obrázku: Bunda Kingsland Julie)