Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Pelham Trust Baby Sweet Iron Waterford více lomené DOPRODEJ

Není dostupné
4 995 Kč 4 128 Kč bez DPH
Kód produktu: 1651133800
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Pelham Trust Baby Sweet Iron Waterford více lomené DOPRODEJ
Pelham Trust Baby…
4 995 Kč

Popis produktu

Pelham Trust Baby Sweet Iron Waterford více lomené

 

Tento typ udidla pákový efekt s tlakem na týl, je možno ho použít jako přípravu na klasické pákové udidlo. Čím delší jsou ramena pelhamu, tím ostřejší je efekt.

V případě užití udidla pouze s jednou oteží, je nutné použít podbradní řetízek.

Vícelomené udítko dobře rozkládá tlak v tlamě koně. Tím, že se udítko "pohybuje" všemi směry, je pro koně těžší se do něj zakousnout a pověsit a jezdec stálou kontrolu.

Udidlo není vhodné pro nezkušené jezdce.

 

Sweet iron (doslova sladké železo) je typ oceli, ze které je udidlo vyrobeno, snadno rozpoznatelnou modrou barvu. Sweet Iron rezaví, když se dostane do kontaktu s vlhkostí (vzduchu), povrch rzi chutná sladce a přirozeně stimuluje slinění. To následně podpoří lepší přijímání udidla. Proces rezavění (oxidace) mění modrou barvu udidla na hnědošedou/stříbrnou barvu. To je požadovaný efekt. Pokud udidlo delší dobu nepoužíváte, objeví se oranžovohnědá rez. Jednoduše ji odstraňte otřením vlhkým hadříkem.

 

Udidla jsou ručně vyráběna v Holandsku - všechna udidla jsou navržena, vyvíjena a vyrobena v Holandsku. Každý den tým technických profesionálů sestavuje a vyrábí udidla Trust s maximální péčí a vyrábí je z nejkvalitnějších materiálů. Standardy a kontrola kvality jsou velmi přísné a vysoké.

 

Udidla mají anatomický tvar - v Trust neustále zohledňují rovnováhu mezi tvarem, materiálem a hmotností. Díky lehkému zakřivení udidla lépe a příjemněji sedí v koňské hubě. Anatomický tvar i lépe rozkládá tlak.

 

Velikosti: 13,5 cm. Tloušťka: 16mm.

Zobrazit celý popis