Aktuální nabídka
Naše služby
Domů / O nás

O nás

Společnost Equiservis spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako jedna z prvních prodejen jezdeckých potřeb v České republice. Dodnes je vlastněna jako rodinná firma jejím zakladatelem Ing. Stanislavem Hakrem. 

Přímo před obchodem bezproblémově zaparkujete na rozlehlém parkovišti. Prostor je dostačující i pro kamion či vlek na koně.  

Dvoupatrová budova prodejny poskytuje maximální komfort pro Váš spokojený a pohodlný nákup. Pestrá nabídka zboží i služeb uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. V přízemí prodejny najdete potřeby pro koně, v prvním patře pak outletové oddělení s novým zbožím zlevněným až o 80% a potřeby pro jezdce.

K dispozici Vám je profesionálně vyškolený tým lidí, který se postará o Vaši spokojenost a vždy Vám ochotně poradí, případně nabídne varianty řešení. Dětský koutek s balónky a klouzačkou ocení nejen naši „malí“ zákazníčci, ale i jejich rodiče. Vaše děti se zabaví a Vy si můžete nerušeně vybírat a zkoušet. Relaxaci a chvilku odpočinku si vychutnáte společně se šálkem čerstvě připravené kávy či čaje. Přirozeně vše je pro Vás připraveno zdarma, v rámci služeb našim zákazníkům. 

Virtuální prohlídka prodejny

Klikáním myší na šipky se posunujete. Držením levého tlačítka myši a současným pohybem se "procházíte" po prodejně.


Zvětšit mapu

Otevírací doba

Po - So: 9 hod - 20 hod

     

Další fotografie z prodejny a pořádaných akcí a závodů najdete ve fotogalerii.

Patříme mezi hlavní partnery Českého drezurního poháruMČR v parkurovém skákáníMČR pony S+D. Podporujeme jezdecké areály JS Equitana Martinice a další jezdecké aktivity. Již třetí rok podporujeme Stylšampionát Pony.

Equiservis pojízdná prodejna

V průběhu celé sezóny nás potkáte na vybraných závodech s pojízdnou prodejnou, ve které můžete kromě standardního vybavení shlédnout prezentaci posledních žhavých novinek a špičkových výrobků, které zakoupíte pouze v prodejně Equiservis. Máte-li zájem o jakékoli zboží, neváhejte a kontaktujte nás - požadované zboží vám ZDARMA přivezeme a vy si ho můžete vyzvednout vždy přímo v prostorách závodiště. Ještě před zaplacením tak máte jedinečnou možnost si zboží prohlédnout a vyzkoušet.

Špičkové značky

Equiservis je pro ČR jediným a výhradním dovozcem i prodejcem špičkových značek Ariat a Euroriding. Jako jediná společnost má oprávnění dodávat na náš trh prestižní značky GPA a uvedli jsme na český trh premiovou značku Effol. V oblasti jezdeckého sportu jsme oprávněni exklusivně prodávat značku Wellensteyn. Neoddiskutovatelně tak svým zákazníkům poskytuje bezkonkurenční nabídku a přístup k nejlepším světovým výrobkům. 

Díky úrovni sortimentu, splnění kvalitativních standardů a odbornému servisu, jsme se stali, jako jediná firma z České republiky, členem prestižního celoevropského sdružení dobrých obchodů s jezdeckými potřebami Euroriding. Poskytovaná kvalita prodeje je tudíž prokazatelně na špičkové evropské úrovni.


 

Equiservis, to je Servis pro Vás a Vašeho koně

Sedel máme také hodně
 
Rozsáhlá škála nabídky v oblastech anglického ježdění – drezury, skokového ježdění a všestrannosti, v sobě zahrnuje výrobky od spotřební až po špičkovou a profesionální kvalitu. Důraz je kladen zejména na kvalitu a funkčnost nabízených výrobků.  Sortiment zahrnuje více než 20 000 různých druhů zboží od více než 100 dodavatelů z celého světa. Zákazníkům je poskytována nejvyšší úroveň prodejního i následného servisu, jakož i záruční a pozáruční opravy na nabízené výrobky. 
 
 
 
 
Kromě vysokého standardu prodeje zboží a služeb dosahuje společnostEquiservis nejvyšší úroveň služeb v ČR při prodeji sedel. Servis výběru a specifikace sedel na míru koni i jezdci poskytuje výhradně pracovník odborně proškolený u nejvýznamnějších zahraničních firem, a to na všechna společností nabízená sedla v rozsahu celé ČR přímo ve stáji.
 
 
 


Equiservis věrnostní program
Abychom našim zákazníkům poděkovali za jejich nákupy a měli důvod se k nám vracet, mohou se zaregistrovat do Equiservis věrnostního programu a využívat jeho výhod

 

 

Nabídka služeb
Všichni naši zákazníci mohou využít nabízených služeb přímo v kamenné prodejně.

- praní koňského vybavení včetně drobných oprav a zašití
- vyšívání vybraných výrobků (nechte si vyšít podsedlovou dečku, deku, mikinu, bundu či jakýkoli jiný výrobek svým logem či nápisem)
- sedlářský servis - drobné opravy, zkrácení či výroba kožených výrobků na zakázku
- drobné krejčovské opravy - roztržená deka, rozbitý zip, atd.

 

Privátní značka Cassini
S cílem poskytnout svým zákazníkům vysoce kvalitní zboží za přijatelnou cenu společnost vyvinula ve spolupráci se světovými výrobci vlastní privátní značku výrobků CASSINI, splňující veškeré kvalitativní standardy. Sortimentní nabídka v sobě zahrnuje stěžejní výrobky pro koně, ale i oblečení a obuv pro samotné jezdce. Výrobky CASSINI jsou zákazníkům prezentovány jako Kvalitní nabídka za doboru cenu. Bezvadnou funkčnost a dobré provedení tak zákazníci získají za cenu, za kterou konkurence danou kvalitu nenabízí.


Partnerství s nejlepšími
Díky úzké spolupráci s nejlepšími jezdci ČR jsou nabízené výrobky podrobovány testování v náročných profesionálních podmínkách. Získané zkušenosti a poznatky jsou tak zpětně promítány do produktové nabídky a komplexních služeb společnosti. Závodní vybavení pro sebe a své koně u nás nakupuje téměř celá jezdecká špička České Republiky. Na testování našich výrobků v nejtěžších podmínkách špičkového sportu úzce spolupracujeme ve všestrannosti s Lubošem Vrtkem (mistr ČR ve všestrannosti 2007 a 2009), v drezuře s Hanou Vašaryovou (kvalifikace mistrovství světa ve Verdenu 2010, 3. a 5. místo na Westfálském šampionátu 2010 v Muensteru) a ve skokovém ježdění s Ludvíkem Jandourkem (4x mistr ČR družstev), Natálií Roučkovou (mistryně ČR mladých jezdců 2003, mistryně ČR žen 2007, 2009, účastnice světového poháru a mistrovství světa mladých koní) a Jiřím Lužou (3. místo MČR 2010). V kategorii dětí spolupracujeme s Kateřinou Rosickou. Equiservis však nezapomíná se svou podporou ani na další jezdce, kteří na svůj triumfální úspěch teprve čekají.

 

Pomáháme všem jezdcům bez rozdílu

Patříme mezi hlavní partnery Českého drezurního poháruMČR v parkurovém skákáníMČR pony S+D či seriálu Stylšampionát Pony. Spolupracujeme s jezdeckým areálem JS Equitana Martinice, společností Mercedes Benz-Praha či Pferdesafari.