18. července 2019

13:39

NOVINKY OD ZNAČKY LEOVET

18. července 2019, 13:39 | Seznamte se s novými produkty k péči o vašeho koně i vaši koženou výstroj.

Oblíbená německá značka LEOVET přináší pro letošní sezónu několik zajímavých novinek. 

 

Řada přípravků k péči o kůži byla doplněna o nové zajímavé a unikátní produkty, se kterými bychom vás rádi seznámili. Žádný produkt z nové řady LEOVET LEATHER neobsahuje ropu ani ropné deriváty. Díky tomu jsou produkty šetrnější k životnímu prostředí a i jejich vlastnosti jsou lepší - lépe se vstřebávají do kůže a nezanechávají na povrchu mastný film.

 

kuze_leovet.jpg

 

 

Leovet Quick&Easy 2v1 - v praktickém spreji dokonale kombinuje sedlové mýdlo tuk na kůži. Kůže je perfektně vyčištěná, oživená vypadá jako nová. 

Leovet Leather Care Intensive - jemná čistící emulze, která kůži vyčistí a vyživí. Obsahuje karnaubský vosk, který kůži dodá nádherný saténový lesk a velmi dobře ji ochrání před vnějšími vlivy. Vhodná pro všechny výrobky hladké kůže - jezdecké vybavení, jezdecké civilní boty atd. 

Leovet Leather Foam - je unikátní čistící pěna na kůži. Vyživující krémová péče: výborně čistí, vyživuje doplňuje oleje, konzervuje chrání díky přidaným antioxidantům. 

Leovet Leather Oil - je jemný pečující olej pro intenzivně používanou kůži, velmi dobře se vstřebává. Ideální pro starší kožené vybavení, nebo vybavení, které je intenzivně používané a není o něj pravidelně pečováno. 

Leovet Leather Balsam - jemný pečující balzám pro každodenní šetrnou péči. Nelepí, velmi dobře se vstřebává.  

Leovet Leather Cream - krém na kůži, který dokonale vyživuje veškerou hladkou kůži jemnými oleji vosky. Pro pravidelnou péči každé až týdny. 

Leovet Leather Soap - sedlové mýdlo, které kůži vyčistí zároveň ni pečuje. Obsahuje čisté rostlinné oleje.


Další zajímavou řadou, tentokrát určenou k péči o koně, je řada LEOVET 5 STAR

 5_star_leovet.jpg

 

Leovet 5 Star Lesk na hřívu a ocas - výživný kondicionér pro snadné rozčesávání krásný zdravý vzhled žíní. Zanechává přirozený vzhled skvěle ochrání před prachem špínou.

Leovet 5 Star gel na zaplétání Braiding Gel - speciální gel, který opravdu usnadní zaplétání hřívy nebo ocasu. Žíně jsou díky gelu hladké, dobře se oddělují, nepoletují nekloužou.

Leovet 5 Star rozčesávač Magic Style  - objem, lesk snadné rozčesání dlouhých žíní. Hříva ocas jsou vyčesány během několika vteřin, získají skvělý objem, lesk pružnost. 

 

Pro více informací o všech produktech Leovet a jejich správném použití vám doporučujeme YouTube kanál Leovet Movie, kde najdete mnoho užitečných tipů 

 

https://www.youtube.com/user/leovetMovie

 

VŠECHNY PRODUKTY NAJDETE NA WWW.EQUISERVIS.CZ