Nabídka práce: GRAFIK / GRAFIČKA

GRAFIK / GRAFIČKA

eqs_nabidka_prace_grafik.jpg

PRO PRODEJNU RUDNÁ PŘIJMEME GRAFIKA / GRAFIČKU

PRACOVNÍ DOBA:
- jedná se o práci na HPP přímo na prodejně Rudná v pracovní době po 8:30 – 17:00

NÁPLŇ PRÁCE:
- tvorba vizuálů k marketingovým kampaním
- kompletní digitální i tisková grafika pro potřeby marketingu
(sociální sítě, newslettery, propagační tiskoviny, webové bannery)
- příprava podkladů k výrobě propagačních předmětů
(oblečení, tašky, hrnky, deky, doplňky, apod.)
- příprava korporátních materiálů pro tisk podle firemního vizuálu
(vizitky, katalogy, firemní obálky, hlavičkové papíry apod.)

POŽADAVKY:
- znalost programů Adobe InDesign, Photoshop a Illustrator v platformě PC
- znalost pravidel typografie a předtiskové přípravy
- kreativita, aktivní přístup, samostatnost a logické uvažování
- znalost koňského prostředí výhodou
- časová flexibilita
- odolnost proti stresu

NABÍZÍME:
- zaměstnanecké výhody, stravenky, Multisport karta
- profesionální tým a příjemný pracovní kolektiv
- práce ve firmě s dlouholetou tradicí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Životopis a portfolio posílejte na marketing@equiservis.cz