Minichaps Cassini AeroSuper DOPRODEJ
Minichaps Cassini AeroSuper DOPRODEJ

Minichaps Cassini AeroSuper DOPRODEJ

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

7202212000

Vaše cena:

430

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/minichaps-cassini-aerosuper-doprodej-379cz642/

Poslat e-mailem

Oblíbené minichaps kompletně vyrobené z prodyšného textilního materiálu. Určeno zejména pro teplé letní dny, pro maximální tepelný komfort. Vnitřní strana ke koni zesílena prací syntetickou kůží. Dobrý střih i zpracování, velmi elastický materiál na lýtku. Exkluzivní výroba pro Equiservis pod značkou Cassini. Barva: černá. Velikosti: XS- XXL,

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Výběr minichapsů

V naší nabídce naleznete několik variant a modelů minichapsů od různých výrobců. Přesto je možné je rozdělit na dvě základní skupiny:

  • minichaps ze syntetické nebo pratelné kůže s pružnou částí, která se přizpůsobí šířce lýtka a 
  • minichaps z pravé nebo syntetické kůže s pružnou částí nebo bez ní s nižší schopností přizpůsobit se šířce lýtka.

 

Speciálně pro druhý typ je důležitý výběr správné velikosti, tak aby byl pro jezdce maximálně komfortní. Tyto minichapsy jsou vhodné při použití s nízkými jezdeckými botami jako náhrada vysokých jezdeckých bot. 

 

Pro výběr správné velikosti minichaps je ideální si vybraný výrobek vyzkoušet přímo na noze. Speciálně u prestižního výrobce značky Ariat, doporučujeme osobní návštěvu prodejny, protože u této značky není třeba dělat kompromisy - minichaps Ariat padnou jako ulité, v případě správného výběru. Někdy je potřeba vyzkoušet několik kombinací, abyste dosáhli maximálního komfortu. Velkou variabilitu velikostí minichapsů nabízí také výrobce KenTaur.

 

Jak správně určit velikost minichaps?

jak_merit_minichaps.jpg

Pro začátek však potřebujete zjistit rozměry své nohy. Sedněte si na židli a postavte nohu kolmo k podlaze tak, aby svírala se stehnem úhel 90°. Ideálně si oblečte podkolenky, které nejčastěji nosíte do jezdeckých bot pod minichaps. Je-li to možné, požádejte někoho, aby vám pomohl - získáte tak co nejpřesnější rozměry. Pro výběr minichaps potřebujete 2 rozměry - obvod lýtka a výšku holeně. Lýtko měřte vždy v jeho nejširší části. Výšku holeně měřte na zadní straně nohy z podkolene ke spodní hraně kotníku. 

 

Po zjištění rozměrů zjistíte, podle níže uvedených tabulek pro jednotlivé minichaps z naší nabídky, svou velikost zvolených minichaps.   

 

 Tabulky velikostí minichaps dle značek

 

Ariat

ariat.jpg

 

Cassini 

cassini.jpg

 

Freejump

fj.jpg

 

HKM

hkm.jpg

 

KenTaur

  kentaur.jpg

 

Schockemöhle

schockemoehle.jpg