Zavolejte nám (Po-So 9-20)

LAMI-CELL - nová značka v naší nabídce

Equiservis 27. 08. 2022 EQS články a tipy

Tradiční výrobce nově v EQS

Belgický LAMI-CELL je dlouholetým výrobcem jezdeckého vybavení.

 

Jedná se o cenově dostupné vybavení nejvyšší kvality, navržené s ohledem na kvalitu a pohodlí pro koně i jezdce. LAMI-CELL svou kvalitou a šíří sortimentu uspokojí všechny - od hobíků až po profesionální závodní jezdce.

 

V jeho nabídce naleznete především vybavení pro koně - světoznámá jsou například udidla Metalab, která jsou vyvíjena ve spolupráci se světovou jezdeckou špičkou. V této oblasti je významná dlouholetá spolupráce s rodinou Pessoa a také s jedním z nejlepších parkurových jezdců světa Christianem Ahlmannem. 

Kromě již 15 let trvajícího partnerství s hřebčínem Zangersheide a již výše zmíněným Christianem Ahlmannem je Lami-Cell spojen i s olympijskou drezurní vítězkou z roku 2021 Jessicou von Bredow-Werndl a jejím bratrem Benjaminem. Z těchto dvou spoluprací se dokonce zrodily samostatné výrobkové řady - "CA" a "AH" (podle názvu stáje sourozenců Werndl - Aubenhausen)

 

 

 

 

Známé jsou také jejich kamaše - jak pracovní v mnoha variantách, tak velmi zajímavá terapeutická řada Cooling-Therapy. Doporučuje Christian Ahlmann.

 

Nadchly nás také dečky v krásných designech, sladěné v kolekcích s čabrakami na uši, deky a mnoho dalšího.

 

Ze sortimentu pro jezdce vypadají velice dobře zejména bezpečnostní helmy, které rovněž najdete na našem e-shopu. Helmy LAMI-CELL jsou velice elegantní, v designu podle posledních trendů, velice dobře sedí, jsou odvětrané a mají kolečko pro úpravu velikosti.

 

 

Každý produkt je navržen s použitím těch nejlepších materiálů s mimořádným smyslem pro design a detail.

 

Do povědomí širší jezdecké veřejnosti se dostal v uplynulých letech díky partnerství se seriálem Global Champions League. Pro seriál je LAMI-CELL dodavatelem týmového vybavení pro koně - deček, čabrak na uši, odpocovacích a dekorovacích dek.

 

Filozofií firmy LAMI-CELL je nejen láska ke koním, ale i k životnímu prostředí. Proto se při výrobě svých produktů zaměřují na technicky vyspělé materiály, které jsou netoxické, recyklované a minimalizují negativní dopady na naši planetu.

 

Každodenní péče a pohodlí našich koní jsou na prvním místě.