Krmivo na rok ZDARMA?

Ano, i to jste mohli získat, pokud jste s námi v uplynulém roce 2018 soutěžili. Navíc včetně sestavení individuální krmné dávky. A stačilo málo - nakoupit v EQUISERVISu!

 

V rámci oslav 25 let jsme pro vás po celý rok 2018 v prodejnách EQUISERVIS připravovali spoustu různých akcí a soutěží. Na Hubertově jízdě 17. listopadu 2018 jste měli šanci vyhrát KRMIVO ENERGY'S NA ROK ZDARMA VČETNĚ SESTAVENÍ INDIVIUÁLNÍ KRMNÉ DÁVKY. Výherkyní se stala Lenka Šípová, se kterou jsme při předávání výhry udělali krátký rozhovor.

 

predani_vyhry.jpg

Na fotografii: Lenka Šípová při předání výhry od Kateřiny Řejhové

 

Paní Šípová, vyhrála jste krmivo ENERGYS na rok zdarma včetně sestavení individuální krmné dávky. máte představu, jaké krmení byste svému koni ráda krmila?

"Značku ENERGYS dobře znám, ale o konkrétním krmení jsem zatím nepřemýšlela. Nejvíce by se mi líbilo krmit něco ze zlaté řady."

 

Co se Vám honilo hlavou, když Vám zavolal Aleš Suchánek?

"Radost, euforie… Telefon zvedla moje maminka. Nejdřív jsme tomu nemohly uvěřit, že jsme vyhrály zrovna my. Přišly jsme na Hubertovu jízdu v podstatě omylem, úplně jsme zapomněly, že je zrovna ten den. Přijely jsme si koupit nové sedlo a termodeku. Máme obě velkou radost z toho, že se štěstí usmálo právě na nás."

 

Přihlásila byste se příště do podobné soutěže znovu?

"Určitě ano. Pokud bude nějaká další soutěž, ráda se znovu zúčastním. Třeba se to zase někdy povede."

 

Paní Lenka Šípová společně s naší výživovou specialistkou Kateřinou Řejhovou zvolila pro svého koně Connora krmivo ENERGYS Extra v kombinaci s ENERGYS Herbic. Dávku doplnila o extrudované lněné semínko, které podporuje vitalitu a imunitní systém koně a má příznivý vliv na kvalitu srsti a kopytní rohoviny.

 

Přejeme Lence i Connorovi, aby byli s krmivem spokojení a do nového roku 2019 hodně společných úspěchů.

 

 

connor.jpg

Na fotografii: Lenka Šípová se svým koněm Connorem