Kalendáře EQUISERVIS 2019

Hledáme koňské modely a modelky do nástěnných a stolních EQUISERVIS kalendářů na rok 2019.

Je Váš miláček fotogenický? Máte zachycenou jeho oblíbenou nebo kuriózní pózu? Nebo prostě skvěle vypadá za každé okolnosti? Neváhejte a zašlete nám 5 fotografií a možná se právě Váš kůň stane hvězdou nových EQUISERVIS kalendářů na nadcházející rok 2019. Fotografie posílejte do neděle 23. 9. 2018.

 

kalendare_2019_velky.jpg

 

Jako již tradičně, také pro rok 2019 pro Vás připravujeme nástěnný (měsíční) i stolní (týdenní) EQUISERVIS kalendář. Celkem tedy budeme vybírat minimálně 66 fotek. Pokud Vašeho koně nevybereme přímo pro kalendář, nezoufejte. Ostatní povedené fotografie použijeme během roku do dalších propagačních materiálů společnosti EQUISERVIS. Šance pochlubit se svým koněm je opravdu vysoká!

 

Ze všech doručených fotografií včetně fotografií z předešlých fotosoutěží na téma: „Koně v zimě“  a „S koňmi na jaře a v létě“ vybereme vítězné fotografie, které budou následně vytištěny v EQUISERVIS kalendářích 2019. Jejich finální výběr poté zveřejníme na našem Facebooku.

 

Co můžete získat?

 

kalendare.jpg

Kromě toho, že fotografie svého koně můžete během celého roku potkávat v různých koutech (nejen) České republiky, máme navíc pro 13 soutěžících, jejichž fotografie budou vybrány do nástěnného kalendáře

 

 

 

EQUISERVIS nástěnný kalendář ZDARMA.

 

 

 

 

Podmínky pro zařazení fotografií do soutěže:

 

Každý přihlášený může zaslat do soutěže maximálně 5 fotekSvé fotografie v maximální velikosti zasílejte nejpozději do neděle 23. 9. 2018 na emailovou adresu soutez@equiservis.cz. Fotografie vkládejte jako přílohu. Do emailu uveďte své jméno, příjmení a kontaktní telefon pro případnou další komunikaci. Fotky prosíme zasílejte bez vodotisků a podpisů fotografů, abychom je mohli použít a případně upravit na formát samotných kalendářů. 

 

  • Kvalitní fotografie (velikost alespoň 2 MB)
  • Jméno koně

 

!!! Fotografie s vodotiskem a v nedostatečné tiskové kvalitě nebudou do užšího výběru zařazeny.

 

Důležité upozornění

 

Protože se fotografie tisknou ve formátu A3 (rozložený velký sešit), musí být opravdu kvalitní, aby se daly vytisknout. Potřebné minimální rozlišení fotky pro tisk je cca 3500 x 2000 px a velikost fotografie alespoň 2MB.

 

Pravidla soutěže 

 

Fotografie musí být výhradním vlastnictvím soutěžícího nebo ten musí mít souhlas původního majitele fotografie a majitele foceného koně. Do soutěže nebudou zařazeny fotografie evidentně stažené či okopírované z fotobank a dalších komerčních a profesionálních zdrojů.  Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. Pořadatel si vyhrazuje právo na finální úpravu fotografie do formátu samotného kalendáře. Soutěžící souhlasí s otištěním zaslané fotografie v EQUISERVIS kalendáři 2019 nebo publikováním v dalších propagačních (tištěných i online) materiálech společnosti EQUISERVIS spol. s r. o. a to bez nároku na honorář.

 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

Přihlášením do soutěže soutěžící prohlašuje a potvrzuje, že splňuje podmínky pro účast v soutěži, a že výslovně a bezpodmínečně souhlasí s těmito pravidly, zavazuje se je dodržovat a prohlašuje, že se s nimi předem a v plném rozsahu seznámil a že jim porozuměl. V případě, že je nebo se stane toto prohlášení a potvrzení Zájemce nepravdivým, nesprávným či neúplným (byť i jen v části) nebo pokud budou daným účastníkem porušena tato pravidla nebo právní předpisy, je Pořadatel oprávněn vyloučit Zájemce ze soutěže.

 

Soutěžící odesláním soutěžního emailu uděluje svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů za účelem souvisejícím s účastí v soutěži, nabízení účasti v nové soutěži a za účelem marketingu, včetně zasílání obchodních sdělení v rámci Equiservis věrnostního programu. Soutěžící uděluje svůj souhlas ke zveřejnění svého jména a příjmení na webové stránce www.equiservis.cz v případě výhry. Právním důvodem zpracování je souhlas soutěžícího. Bez poskytnutí souhlasu se zpracováním osobních údajů není účast v soutěži možná. Soutěžící právo souhlas kdykoliv odvolat, a to dopisem na adresu organizátora nebo na emailovou adresu organizátora (info@equiservis.cz). Doba zpracování je 10 let, pokud soutěžitel neodvolá souhlas se zpracováním před uplynutím této doby.

 

Soutěžící právo požadovat od organizátora přístup ke svým osobním údajům, opravu osobních údajů, popřípadě omezení zpracování. Soutěžící právo na výmaz osobních údajů. Dále soutěžitel právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. Soutěžitel právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě, že se domnívá, že bylo porušeno jeho právo na ochranu osobních údajů.