Akce
Doprava zdarma
Jezdecká ochranná helma KASK Dogma Chrome Light LUXURY FRAME SW AKCE -30% (27795-19456)
Jezdecká ochranná helma KASK Dogma Chrome Light LUXURY FRAME SW AKCE -30% (27795-19456)

Jezdecká ochranná helma KASK Dogma Chrome Light LUXURY FRAME SW AKCE -30% (27795-19456)

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

7831524000

Vaše cena:

19 456

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Luxusní designová helma KASK Dogma Chrom Light navržená a vyrobená v Itálii. Tuto helmu si zamilujete a stává se stále více oblíbenou díky propracovaným technickým vlastnostem, které zaručují komfort, bezpečnost a ten nejvyšší výkon a také krásně vypadá. Užít si můžete zdobení krystaly Swarovski.

 

Technologická dokonalost, funkčnost, bezpečnost a atraktivní design, to jsou pilíře této helmy.

 

Tvarovaná vnější skořepina z materiálu ABS je velmi odolná a lehká. Je potažena speciálním textilním materiálem, který je voděodolný, odolný proti poškrábání a omyvatelný.

Měkký podbradní řemínek je vyroben z eko kůže, je hypoalergenní, omyvatelný a pomáhá předcházet podráždění pokožky.

Pohodlné a prodyšné vnitřní polstrování je vyrobeno ze 100% vlny Merino: přírodního antibakteriálního vlákna, které poskytuje jedinečnou úroveň prodyšnosti a termoregulace.

Vnitřní skořepina je vyrobena z expandovaného polystyrenu a má tři úrovně hustoty, aby byla zajištěna celková ochrana proti nárazům, pohodlí a lehkost.

Díky dvěma ventilačním mřížkám ve tvaru včelích pláství, které jsou zabudovaným v polystyrenu zajišťuje inteligentní ventilační systém v přilbě vysoké objemy proudění vzduchu, což jezdci dodává další pohodlí.

 

Společnost KASK si je dobře vědoma toho, že přilba musí správně sedět na hlavě jezdce, aby byla zaručena co nejlepší úroveň bezpečnosti. Z tohoto důvodu jsou přilby KASK vybaveny patentovaným samonastavovacím systémem KASK v karbonovém vzhledu.

Systém FIT umožňuje, aby přilba dokonale a automaticky přilnula k hlavě jezdce tím, že jemně obepíná zadní část hlavy.

 

  • VENTILAČNÍ SYSTÉM - Inteligentní ventilační systém integrovaný do přilby, který je založen na dvou mřížkách ve tvaru včelích pláství zabudovaných v polystyrenu. Zajišťuje vysoký standard proudění vzduchu a prodyšnost vnitřních tkanin, čímž zlepšuje fyziologický komfort jezdce.
  • VNITŘNÍ POLSTROVÁNÍ - Ideální řešení pro zajištění maximálního pohodlí a hygieny. Vnitřní polstrování lze snadno vyjmout a vyprat. Lze prát v ruce i v pračce při 30 °C.
  • VLNA MERINO - Díky vlastnostem vlny Merino, exkluzivní technologii KASK pro jezdecké přilby, poskytuje vnitřní polstrování bezkonkurenční pohodlí. Přírodní vlákno vlny Merino ve styku s pokožkou udržuje tělesnou teplotu, zajišťuje vysokou prodyšnost a rychle schne.
  • MĚKKÝ ŘEMÍNEK POD BRADOU - měkká a hypoalergenní eko kůže poskytuje jedinečné pohodlí a zabraňuje podráždění pokožky. Tkanina je snadno omyvatelná, odpuzuje vodu a je odolná proti poškození.
  • FIT SYTEM - Společnost KASK si je dobře vědoma toho, že přilba musí správně sedět na hlavě jezdce, což zaručuje zásadní výhodu z hlediska bezpečnosti a pohodlí uživatele. Patentovaný samonastavovací systém KASK v karbonovém vzhledu, který byl na jezdeckém trhu představen poprvé, umožňuje, aby přilba dokonale a automaticky seděla na hlavě jezdce tím, že jemně obepíná zadní část hlavy. High-tech karbonový vzhled tohoto detailu podtrhuje design a inovativnost výrobku.

 

Váha cca: 565 g

Splňuje: VG1 01.040 2014-12
ASTM F1163
SEI mark

 

S Dogma Chrome Light na hlavě opravdu nemůžete udělat chybu. Tento špičkový výrobek není jen doplňkem pro ochranu, ale ukazuje, že přilba může být mnohem, mnohem víc. Směs stylu, elegance a jedinečných technických vlastností v kombinaci s nepopiratelným komfortem, pod kterou se podepsal KASK.

 

Velikosti: S(50-54), M(55-56), L(57-59), XL(60-63).

 

Při objednávání helmy přes e-shop prosíme o uvedení do poznámky, jakou velikost vnitřního polstrování potřebujete. Děkujeme.


ODKUD POCHÁZÍ HELMY KASK? - Všechny výrobky KASK jsou 100% navrženy, vyrobeny v Itálii a prošly nejpřísnějšími testy bezpečnosti a kvality. Všechny exkluzivní designy a vlastnosti výrobků KASK implementované do kolekcí přileb jsou naprosto inovativní, patentované a chráněné mnoha patenty.

MOHU SI PŘILBU PŘIZPŮSOBIT? - Společnost KASK nabízí různé možnosti personalizace. Můžete si vybrat a přizpůsobit každou součást své přilby, od barvy a textury vnější skořepiny po nýt na podbradním řemínku, a nezapomeňte ani na možnost barevného odlišení rámu, loga a přizpůsobení pomocí obrázků mřížek. Při sestavování vaší vám pomůže konfigurátor KASK na webových stránkách.

MOHU VNITŘEK PŘILBY PRÁT? - Pro zajištění co největšího pohodlí a hygieny je polstrování snadno odnímatelné a pratelné. Lze jej prát v ruce i v pračce při teplotě maximálně 30 °C (s ohledem, že se jedná o pravou merino vlnu). Polstrování lze koupit i samostatně jako příslušenství.

JAK DLOUHÁ JE ZÁRUKA NA PŘILBY KASK? - Na výrobky KASK se vztahuje záruka 2 roky od data zakoupení. Společnost KASK přebírá odpovědnost za opravu nebo výměnu přilby, která vykazuje závady nebo výrobní vady zaviněné výrobcem. V takovém případě je nutné výrobek vrátit spolu s doloženým dokladem o koupi.

PO JAKÉ DOBĚ MUSÍ BÝT PŘILBA VYMĚNĚNA? - Životnost přilby závisí na různých faktorech, které způsobují její poškození, včetně náhlých změn teploty, míry vystavení slunečnímu záření a intenzity používání. Přilbu pravidelně kontrolujte, zda není poškozená! Praskliny, oddělené části, deformace, odlupování a změny barvy jsou významnými prvky pro ověření stavu opotřebení přilby. Ochranná funkce materiálů helmy se v průběhu času snižuje v důsledku stárnutí materiálů a tak ji výrobce doporučuje do 10 let od data výroby vyměnit za novou. Datum výroby je uvedeno uvnitř přilby. Avšak kdykoliv v průběhu času, po prudkém nárazu, a to i v případě, že není viditelné žádné poškození, je nutné přilbu vyměnit. Je důležité vědět, že její schopnost absorbovat další nárazy může být narušena.

KASK DOGMA konfigurátor helem

Zde si můžete vytvořit helmu, která bude vypadat přesně podle vašich představ! Stačí jen vybírat z nabídky mnoha doplňků v konfigurátoru. Až budete hotovi, uložte si specifikaci vaší helmy do svého e-mailu tlačítkem SAVE a přepošlete nám ji e-mailem na adresu info@equiservis.cz. My ověříme přesnou cenu vámi zvoleného modelu a případně helmu také objednáme!

KASK

Perfektní ochrana a stylový vzhled