O nás

onas1-nahled1.jpg

Společnost EQUISERVIS spol. s r.o. byla založena v roce 1993 jako jedna z prvních prodejen jezdeckých potřeb v České republice a dodnes je vlastněna jako rodinná firma jejím zakladatelem Ing. Stanislavem Hakrem. Za několik let fungování si díky profesionalitě a kvalitě nabízeného zboží a služeb vybudovala tradici a dobré jméno.

EQUISERVIS 3x v České republice

V současnosti EQUISERVIS v České republice již tři kamenné prodejny - centrální a hlavní pobočku v Rudné u Prahy, dále prodejnu v Praze 9 - Letňanech a v Brně ve Vídeňské ulici. Pokud to k nám máte i přesto daleko, využijte služeb našeho e-shopu. Zboží objednáte pohodlně na internetu a díky zvolenému způsobu dopravy budete mít nákup brzy u Vás doma.

 

Pohodlné parkování

Před každou prodejnou EQUISERVIS bezproblémově zaparkujete na rozlehlém parkovišti. Prostor je dostačující i pro kamion či vlek na koně, a tak na nákupy můžete vzít svého koně bez obav s sebou.

 

Komfort a služby na profesionální úrovni

Chceme, aby prodejny poskytovaly maximální komfort pro Váš spokojený a pohodlný nákup, a snažíme se svou pestrou nabídka zboží i služeb uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka.

V prodejnách EQUISERVIS vždy naleznete odděleně potřeby pro koně, potřeby pro jezdce a navíc outletové oddělení se zbožím zlevněným o 80%. K dispozici Vám je profesionálně vyškolený tým lidí, který se postará o Vaši spokojenost a vždy Vám ochotně poradí, případně nabídne varianty řešení.

 

Myslíme i na nejmenší

Dětský koutek s balónky a klouzačkou ocení nejen naši „malí“ zákazníčci, ale i jejich rodiče. Vaše děti se zabaví a Vy si můžete nerušeně vybírat a zkoušet.

Relaxaci a chvilku odpočinku si vychutnáte společně se šálkem čerstvě připravené kávy či čaje. Přirozeně vše je pro Vás připraveno zdarma, v rámci služeb našim zákazníkům.

 

Virtuální prohlídka prodejny Rudná

Klikáním myší na šipky se posunujete. Držením levého tlačítka myši a současným pohybem se "procházíte" po prodejně.

 

Otevírací doba všech prodejen

PONDĚLÍ - SOBOTA: 9 hod - 20 hod

Přejít na fotogalerii

 

 

Patříme mezi hlavní partnery Českého drezurního poháru, MČR v parkurovém skákání, MČR pony S+D. Podporujeme jezdecké areály, např. JS Equitana Martinice a další jezdecké aktivity. Již několikátý rok podporujeme STYLOVÝ POHÁR PONY.

 

Equiservis pojízdná prodejna

onas30-nahled1.jpg

V průběhu celé sezóny nás potkáte na vybraných závodech s pojízdnou prodejnou, ve které můžete kromě standardního vybavení shlédnout prezentaci posledních žhavých novinek a špičkových výrobků, které zakoupíte pouze v prodejně Equiservis. Máte-li zájem o jakékoli zboží, neváhejte a kontaktujte nás - požadované zboží vám ZDARMA přivezeme a vy si ho můžete vyzvednout vždy přímo v prostorách závodiště. Ještě před zaplacením tak máte jedinečnou možnost si zboží prohlédnout a vyzkoušet.
Equiservis je pro ČR jediným a výhradním dovozcem i prodejcem špičkových značek Ariat a Euroriding. Jako jediná společnost oprávnění dodávat na náš trh prestižní značky GPA a uvedli jsme na český trh premiovou značku Effol. V oblasti jezdeckého sportu jsme oprávněni exklusivně prodávat značku Wellensteyn. Neoddiskutovatelně tak svým zákazníkům poskytuje bezkonkurenční nabídku a přístup k nejlepším světovým výrobkům.

 

onas40-nahled1.jpg Díky úrovni sortimentu, splnění kvalitativních standardů a odbornému servisu, jsme se stali, jako jediná firma z České republiky, členem prestižního celoevropského sdružení dobrých obchodů s jezdeckými potřebami Euroriding. Poskytovaná kvalita prodeje je tudíž prokazatelně na špičkové evropské úrovni.

 

Equiservis, to je Servis pro Vás a Vašeho koně

Rozsáhlá škála nabídky v oblastech anglického ježdění - drezury, skokového ježdění a všestrannosti, v sobě zahrnuje výrobky od spotřební po špičkovou a profesionální kvalitu. Důraz je kladen zejména na kvalitu a funkčnost nabízených výrobků. Sortiment zahrnuje více než 29 000 různých druhů zboží od více než 100 dodavatelů z celého světa. Zákazníkům je poskytována nejvyšší úroveň prodejního i následného servisu, jakož i záruční a pozáruční opravy na nabízené výrobky.

 

Servis pasování sedla přímo u Vás ve stáji

Kromě vysokého standardu prodeje zboží a služeb dosahuje společnost Equiservis nejvyšší úroveň služeb v ČR při prodeji sedel. Servis výběru a specifikace sedel na míru koni i jezdci poskytuje výhradně pracovník odborně proškolený u nejvýznamnějších zahraničních firem, a to na všechna společností nabízená sedla v rozsahu celé ČR přímo ve stáji.

 

 

Equiservis věrnostní program

Abychom našim zákazníkům poděkovali za jejich nákupy a měli důvod se k nám vracet, mohou se zaregistrovat do věrnostního programu EQUISERVIS VIP CLUB a využívat jeho výhod.

 

Nabídka služeb

Všichni naši zákazníci mohou využít nabízených služeb přímo v kamenné prodejně.

  • praní koňského vybavení včetně drobných oprav a zašití
  • vyšívání vybraných výrobků (nechte si vyšít podsedlovou dečku, deku, mikinu, bundu či jakýkoli jiný výrobek svým logem či nápisem)
  • sedlářský servis - drobné opravy, zkrácení či výroba kožených výrobků na zakázku
  • drobné krejčovské opravy - roztržená deka, rozbitý zip, atd.

 

Privátní značka Cassini

S cílem poskytnout svým zákazníkům vysoce kvalitní zboží za přijatelnou cenu společnost vyvinula ve spolupráci se světovými výrobci vlastní privátní značku výrobků CASSINI, splňující veškeré kvalitativní standardy. Sortimentní nabídka v sobě zahrnuje stěžejní výrobky pro koně, ale i oblečení a obuv pro samotné jezdce. Výrobky CASSINI jsou zákazníkům prezentovány jako Kvalitní nabídka za dobrou cenu. Bezvadnou funkčnost a dobré provedení tak zákazníci získají za cenu, za kterou konkurence danou kvalitu nenabízí.

 

Pomáháme všem jezdcům bez rozdílu

Patříme mezi hlavní partnery Českého drezurního poháru, MČR v parkurovém skákání, MČR pony S+D či seriálu Stylšampionát Pony. Spolupracujeme s jezdeckým areálem JS Equitana Martinice, společností Mercedes Benz-Praha či Pferdesafari.

 

Partnerství s nejlepšími

Díky úzké spolupráci s nejlepšími jezdci ČR jsou nabízené výrobky podrobovány testování v náročných profesionálních podmínkách. Získané zkušenosti a poznatky jsou tak zpětně promítány do produktové nabídky a komplexních služeb společnosti. Závodní vybavení pro sebe a své koně u nás nakupuje téměř celá jezdecká špička České republiky. Na testování našich výrobků v nejtěžších podmínkách špičkového sportu úzce spolupracujeme v drezuře s Hanou Vašaryovou (kvalifikace mistrovství světa ve Verdenu 2010, 3. a 5. místo na Westfálském šampionátu 2010 v Muensteru) a ve skokovém ježdění s Ludvíkem Jandourkem (4x mistr ČR družstev), Natálií Roučkovou (mistryně ČR mladých jezdců 2003, mistryně ČR žen 2007, 2009, účastnice světového poháru a mistrovství světa mladých koní) a Jiřím Lužou (3. místo MČR 2010). V kategorii dětí spolupracujeme s Kateřinou Rosickou. Equiservis však nezapomíná se svou podporou ani na další jezdce, kteří na svůj triumfální úspěch teprve čekají.