Aktuality

V hlavní roli KEP

Na první pohled nevinný pád z koně se během vteřiny změnil v boj o život. Hlavní roli v něm sehrála helma, díky které to nakonec všechno dobře dopadlo. Konkrétně tedy helma značky KEP.

 

 

Vánoční otevírací doba

V prosinci otevíráme také v neděli! V předvánočním čase se na vás v prodejnách EQUISERVIS těšíme o víkendové rozšířené otevírací době - v období od 1. 12. 2018 do 22. 12. 2018 máme otevřeno také v neděli od 9 do 18 hodin.

 

 

Bezpečnost na prvním místě

Aneb zdraví máme jen jedno. Pojďte se společně s námi zaměřit na téma bezpečnostních helem a vest. Výběr správně padnoucího bezpečnostního vybavení může být docela oříšek. Pamatujte však, že i sebelepší helma Vám pomůže pouze tehdy, pokud ji opravdu nosíte.

 

 

Akční nabídka PAVO

Nakupujte Pavo SpeediBeet nebo Pavo 18Plus a získejte vědro PAVO ZDARMA! Akce platí v kamenných prodejnách EQUISERVIS nebo pro e-shopové objednávky s osobním od 21. listopadu do 21. prosince 2018.

 

 

EQUISERVIS BLACK FRIDAY

Nakupte si celý týden se slevami až 70%!

 

 

EQUISERVIS DOPORUČUJE - třmeny Flex-on

Testovali jsme pro vás nové třmeny v naší nabídce - Flex-on Green Composite

 

 

FRESH WEEKS

Nová služba, která přiblíží nejnovější zboží zákazníkům na všech pobočkách firmy EQUISERVIS.

 

 

Výherci z HUBERTOVSKÉ SOUTĚŽE

Seznam výherců z Hubertovy jízdy ze soboty 17. listopadu 2018

 

 

Dekování od A do Z

Nejste si jisti s výběrem vhodné deky? Zvažujete zda koně dekovat či nikoliv? Nevíte, jaký střih bude vhodný pro Vašeho koně a neorientujete se ve velmi široké nabídce různých typů dek? Poradíme Vám od A do Z!

 

 

AKCE - Sedlo KenTaur Elektra se slevou 20%

Až do konce roku máte jedinečnou příležitost koupit si nové sedlo KenTaur Elektra se slevou 20% a nechat si sedlo ZDARMA odborně napasovat.

 

 

Strana výpisu

... 9 ...