Aktuality

EQUISERVIS pojízdná prodejna na HALTER VALLEY!

Máte již plány na poslední srpnový víkend? Máme pro Vás skvělý TIP!

 

 

Sedla Prestige vyhrávají MČR

Skvělé úspěchy zaznamenali v nedávné době EQUISERVIS partnerští jezdci Denisa Vegrichtová, Barbora Vojtková, Přemysl Adam a Jan Štětina. Co mají společného kromě obrovské píle, úsilí a mnoha hodin tréninků? Sedla Prestige!

 

 

Specialista na boty DeNiro

Vysoké boty DeNiro na míru - jedině od nás!

 

 

Potřebné elektrolyty

Pocením koně ztrácejí důležité minerály, které je potřeba doplňovat.

 

 

Pamlsky Pavo zdarma

k nákupu krmných doplňků Pavo

 

 

OCHRANA PROTI HMYZU - masky a síťované deky

Téma, jak ulevit koním od dotěrného hmyzu, je aktuální každý rok.

 

 

SAMSHIELD konfigurátor helem

Zde si můžete vytvořit helmu, která bude vypadat přesně podle vašich představ! Stačí jen vybírat z nabídky mnoha doplňků v konfigurátoru. Až budete hotovi, uložte si specifikaci vaší helmy do svého e-mailu tlačítkem OBÁLKY a přepošlete nám ji e-mailem na adresu info@equiservis.cz. My ověříme přesnou cenu vámi zvoleného modelu a případně helmu také objednáme!

 

 

KASK DOGMA konfigurátor helem

Zde si můžete vytvořit helmu, která bude vypadat přesně podle vašich představ! Stačí jen vybírat z nabídky mnoha doplňků v konfigurátoru. Až budete hotovi, uložte si specifikaci vaší helmy do svého e-mailu tlačítkem SAVE a přepošlete nám ji e-mailem na adresu info@equiservis.cz. My ověříme přesnou cenu vámi zvoleného modelu a případně helmu také objednáme!

 

 

GPA konfigurátor helem

Zde si můžete vytvořit helmu, která bude vypadat přesně podle vašich představ! Stačí jen vybírat z nabídky mnoha doplňků v konfigurátoru. Až budete hotovi, stáhněte tlačítkem Get your config (PDF) soubor PDF se specifikací vaší helmy a pošlete nám ji e-mailem na adresu info@equiservis.cz. My ověříme přesnou cenu vámi zvoleného modelu a případně helmu také objednáme!

 

 

Katalog 2021

Jarní dávka inspirace

 

 

Strana výpisu

3 ...