Zvýhodněné výrobky

PŘI OBJEDNÁVCE UVEĎTE ŽÁDOST O ZVÝHODNĚNÝ VÝROBEK DO POZNÁMKY. 

 Vyhneme se tak případnému nedorozumění, zda-li objednáváte výrobek jako standardní či jako zvýhodněný. Děkujeme.
 
EQUISERVIS ZVÝHODNĚNÝ VÝROBEK = výrobek označený logem EQUISERVIS. 
 
 
Stačí nakoupit zboží za určitou částku a výrobky za lepší ceny jsou vaše.

Požadovaný výrobek za zvýhodněnou cenu uveďte, prosíme, do poznámky při odesílání objednávky. Přejete-li si určitou barvu či velikost, nezapomeňte nám to připsat také. Dáreček vám přibalíme k objednávce a celkovou cenu dobírky (případně částky k převodu) dodatečně navýšíme o zvýhodněnou cenu.

 

(Příklad: Objednáváte zboží za více než 1000 a líbí se vám Equiservis ponožky. Stačí do poznámky při odesílání objednávky napsat: Prosím o přibalení ponožek za cenu 80 Kč, velikost 38, barva zelená a vše je hotovo.)

 

Seznam EQUISERVIS výrobků za zvýhodněnou cenu a potřebná hodnota objednávky jsou uvedeny v následující tabulce.

 

Hodnota nákupu

zvyh_ceny.jpg

 

Zvýhodněné výrobky

 eqs_vyr.jpg

 02.jpg04.jpg05.jpg

06.jpg07.jpg08.jpgbatoh limitedodmerka.jpgtaska_25.jpgeqs_zastera.jpg11.jpgobal_sako.jpghrnek_25_let.jpgledvinka.jpgeqs_termohrnek_new.jpg18.jpg19.jpgeqs_celenka_pletena.jpgeqs_cepice_jersey.jpgcepice_retro.jpg23.jpgeqs_cepice_group.jpgrukavice_cassini.jpg25.jpg26.jpg27.jpgtricko_25.jpgeqs_tilko_siroka_raminka.jpgtilko_25.jpgeqs_mikina_25.jpgeqs_rajtky_cassini.jpgohlavka_eskadron1.jpgohlavka_eskadron.jpgeqs_set_ohlavka_voditko_all_you_need.jpgeqs_set_ohlavka_voditko_all_you_need_beranek.jpg36.jpg37.jpgeqs_podsedlova_decka_busse.jpg41.jpg42.jpg43.jpgeqs_obal_deky.jpgtwill_sheet_bucas.jpgdeka_equiline.jpg45.jpgdralon.jpg