Vrácení a výměna zboží

 

Přejete si zboží vrátit či vyměnit?

 

Dorazil Vám balíček a zboží neodpovídá Vašim představám či potřebujete jinou velikost? Nevadí. Využijte některou z nabízených možností.

 

 

vraceni_penez.png

 

Vrácení zboží

 

Zboží objednané přes e-shop můžete do 14 dnů od zakoupení vrátit – buď osobně na kamenných prodejnách či zasláním na níže uvedenou adresu. Stačí vyplnit Formulář oznámení o odstoupení od smlouvy, který odešlete společně s vraceným zbožím. Vracené výrobky musí být nepoužité a musí mít všechny původní cedulky. Zboží vrácené na dobírku nebude přijato. Pokud je součástí objednaného zboží dárek, je zákazník povinen jej při vrácení vrátit.

 

 

 

vymena_zbozi.png

 

Výměna zboží

 

Výrobek můžete vyměnit osobně v kamenných prodejnách EQUISERVIS nebo zaslat na níže uvedenou adresu. Společně se zasílaným zbožím vyplňte Formulář Výměna zboží. Jakmile k nám dorazí Vámi vrácené zboží, odesíláme nově objednané zboží na Vaši adresu.

 

 

 

 

 

poukazka.png

 

Chci poukaz

 

Nevybrali jste jiné zboží na výměnu a nakupujete u nás častěji? Pak doporučujeme využít možnost vystavení elektronického dárkového poukazu v hodnotě vraceného zboží, který můžete využít kdykoli na budoucí nákup jak přes e-shop, tak v kamenné prodejně. Stačí ve Formuláři Výměna zboží zaškrtnout volbu „Chci elektronický dárkový poukaz“. Voucher Vám odešleme na Vámi uvedený email a jeho platnost je 1 rok od vystavení.

 

 Zasílací adresa pro vrácení či výměnu zboží

 

EQUISERVIS spol. s r. o.


Obchodní 977
 

252 19 Rudná u Prahy