Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Farnam Fly Terminator Trap - lapač hmyzu DOPRODEJ

Není dostupné
1 150 Kč 950 Kč bez DPH
Kód produktu: 5411439010
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Farnam Fly Terminator Trap - lapač hmyzu DOPRODEJ
Farnam Fly…
1 150 Kč

Popis produktu

FLY TERMINATOR®

Lapač much bez obsahu insekticidů na opakované použití.

 • Vhodný k lapení hmyzu: moucha domácí ( musca domestica ), slunilka pokojová ( Fannia canicularis ) a podobné sající druhy, které nejčastěji oškrabávají a nasávají potraviny.
 • Není určeno na bodavý a kousavý hmyz ( mravenci, cvrčci, vážky, kobylky …)
 • Doporučené použití v ohraničených plochách.
 • Nikdy nepoužívejte preventivně; může naopak přilákat mouchy. V místech, kde je populace hmyzu nízká, nemusí lapač fungovat naplno, protože mrtvé mouchy v lapači zároveň vytváří návnadu pro další. Při opakovaném použití nemyjte vnitřek lapače. Čím déle lapač používáte, tím se stává účinějším ( mrtvá těla hmyzu lákají další hmyz ).
 • Efektivní a bezinsektidní lapač hmyzu, který přivábí a zabije tisíce much.
 • Obsahuje patentovaný atraktant, kterému hmyz neodolá.
 • Excelentní pro použití v blízkosti koní, domácích mazlíčků, skotu, ovcí, drůbeže, prasat, venkovní psí boudy, na dvoře a v kontejnerech na odpadky nebo kdekoliv je hmyz problémem. Bezpečné pro použití v dosahu dětí a domácích zvířat.
 • Odolná a nerozbitná láhev, která vydrží celou sezónu.

NÁVOD K POUŽITÍ

1) Jako návnada pro "Fly Terminator®" není potřeba žádné maso nebo ryba.
2) DŮLEŽITÉ: Atraktant dobře protřepejte - během skladování se usazuje na dně.
3) Nalijte 30ml ( 2 polévkové lžíce nebo 1oz.) atraktantu do Fly Terminátor™ džbánu.
4) Naplňte džbán do 1/3 nebo ½ vodou.
5) Lehce protřepejte, aby se atraktant rozptýlil ve vodě.
6) Zašroubujte horní montáž na džbánek.
7) Umístěte past ve venkovním prostředí na dobře prosluněném místě, kde je vysoká koncentrace hmyzu, a když je hmyz aktivní nebo kdekoliv, kde nebude vadit dráždivý pach koncentrátu.

Poznámka:

 • Lapače Fly Terminátor™ nejsou doporučeny pro použití v uzavřených prostorách nebo na použití proti kousavému hmyzu (mravenci, cvrčci, vážky, kobylky…).
 • Neumisťujte past v dosahu hospodářských zvířat.
 • Pokud je silný vítr problémem, past může být zavěšena za dírku v rukojeti (velmi dobře k tomuto postačí kus vázacího drátu). Pamatujte však, že pro maximální efektivitu musí být past umístěna 4 stopy (120cm) od země. V horkém počasí (nad 85°F/30°C) funguje past lépe ve stínu. V chladnějším počasí umístěte past na prosluněné místo.

ÚDRŽBA:
1) Obsah pasti by měl být protřepán alespoň 2x týdně pro úplné namočení chycené hmyzu.
2) Podle potřeby přidávejte vodu pro udržení správné hladiny vyznačené na džbánu nebo ½ palce (1,27cm) pod úrovní chyceného hmyzu. Nenechte past vyschnout.
3) Bez dostatečného protřepání se mohou vyskytnout larvy (červy) hmyzu jako povrch suchého chycené hmyzu. V takovém případě přidejte 1 čajovou lžičku tekutého pracího mýdla a dostatek vody k úplnému pokrytí veškerého hmyzu (asi ½ až 2/3 obsahu), protřepejte, nechte stát na 24hodin a snižte objem vody v pasti zpět na doporučenou úroveň.
4) Když je džbánek pasti plný mrtvým hmyzem ze 2/3 obsahu, vyprázdněte a vyčistěte past a doplňte znovu atraktant.

UŽITEČNÉ RADY:
1) V oblastech nízkého výskytu hmyzu se může atraktant pastí rozptýlit, aniž by chytil dostatečné množství hmyzu. Pokud je chyceno méně než cca 50 hmyzu během 5ti dnů, doporučujeme přidat atraktant pro prodloužení životnosti a účinku pasti.
2) Příležitostně se mohou v pasti usadit pavouci, kteří dokonale snižují efektivitu pasti. Pokud toto nastane, vyšroubujte horní montáž pasti a vytáhněte pavouky a sítě pomocí větvičky.
3) Použijte několik pastí v různých oblastech. Dobrý proti hmyzový program by měl doplňovat dobrý management při nakládaní s hnojem.
4) Pokud je lehký mráz v místě instalace pasti běžný, pochytá past více hmyzu pokud je umístěna 2-3 stopy (60-90cm) nad zemí. Zavěšení pasti nad úroveň hlavy sníží počet chyceného hmyzu.
5) Pokud se stanou larvy (červy) hmyzu problémem a tekuté prací mýdlo je nedokáže odstranit, nalijte 3 polévkové lžíce rostlinného oleje dovnitř pasti, protřepejte a nechte stát přes noc. Potom vyprázdněte a vyčistěte past a doplňte znovu atraktant.
6) Mrtvý hmyz tvoří skvělé přírodní hnojivo. Zahrabte obsah pasti alespoň 15cm hluboko.
7) Nikdy nezavírejte mrtvý hmyz do zavřené nádoby. Mohlo by to vést k náhodné explozi.
8) V oblastech, kde se vyskytuje tvrdá voda se pro zvýšení efektivity pasti doporučuje používat destilovanou nebo čištěnou vodu.

Produkt je zařazen v kategoriích

REPELENTY HMYZÍ SEZÓNA REPELENTY

Zobrazit celý popis

Související produkty