Aktuální nabídka
Naše služby

Domů / EQUISERVIS nabídka práce

EQUISERVIS nabídka práce

Pro pobočku -Praha 9 Letňany hledáme:

zaměstnance na pozici:

Skladník

Pracovní doba:
Jedná se o práci na směny.
Pracovní doba: Po – So: 8:30-20:30 hodin, 8:30-14:00 hodin nebo 14:00-20:30 hodin (sobota 1x 14 dní)

Náplň práce:
- příjem zboží
- naskladňování zboží pomocí čtečky
- obsluha vysokozdvižného vozíku

Požadavky:
- fyzická zdatnost
- pracovitost, spolehlivost
- dochvilnost
- praxe ze skladu výhodou
- základní technické znalosti
- spolehlivost a schopnost pracovat samostatně
- odolnost proti stresu
- řidičský průkaz sk. B

Nástup možný ihned.

Nabízíme:
Pracovní poměr na HPP. Nabízíme dobré platové podmínky, zaměstnanecké výhody, standardní dovolenou 20 dnů, stravenky, dlouhodobou spolupráci.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nám svůj životopis na email info@equiservis.cz

Asistent/ka prodeje

Jedná se o práci na směny - dlouhý, krátký týden.
Pracovní doba: Po – So: 8:30-20:30 hodin

- Příprava zboží na prodejnu

- Poskytování odborného poradenství zákazníkům

- Prodej zboží

- Udržování pořádku na prodejně

Požadavky:

- Pracovní zkušenosti v oblasti maloobchodního prodeje

- Příjemné vystupování

- Dobré komunikační schopnosti

- Pečlivost

- Aktivní přístup a zodpovědnost při plnění pracovních úkolů

- Znalost koňského prostředí

- Odolnost proti stresu

Místo výkonu práce:
Kamenná prodejna EQUISERVIS Praha 9 Letňany, Veselská 699

Nástup pokud možno ihned

Nabízíme:

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám, prosíme, Váš životopis na email info@equiservis.cz