Aktuální nabídka
Naše služby
EQUISERVIS Kalendář 2018 - "Emoce čtyř ročních období"

Již po šesté hledáme hvězdy nástěnného a stolního EQUISERVIS kalendáře pro rok 2018. Pokud chcete na stránkách nových kalendářů spatřit svého koně, zašlete nám až 5 fotografií a možná vybereme právě Vás. Tentokrát přicházíme s novinkou a vyhlašujeme téma „Emoce čtyř ročních období“. Fotografie odpovídající tématu zasílejte až do neděle 17. 9. 2017.

Podmínky pro zařazení fotografií do soutěže:

1. Kvalitní fotografie (velikost alespoň 2 MB)
2. Jméno koně

Jako již tradičně, také pro rok 2018 pro Vás připravujeme stolní i nástěnný EQUISERVIS kalendář. Celkem tedy budeme vybírat minimálně 66 fotek. Pokud Vašeho koně nevybereme přímo pro kalendář, nezoufejte. Ostatní povedené fotografie použijeme během roku do dalších propagačních materiálů společnosti EQUISERVIS. Šance pochlubit se svým koněm je opravdu vysoká!

Ze všech doručených fotografií uděláme předvýběr a ten publikujeme na EQUISERVIS facebooku. Vítězné fotografie, které budou následně vytištěny v EQUISERVIS kalendářích 2018, vybereme všichni společně v EQUISERVISU a samozřejmě při výběru přihlédneme i k názoru široké veřejnosti, který máte možnost vyjádřit na facebooku "lajkováním" u jednotlivých fotografií. 

Každý soutěžící může zaslat do soutěže maximálně 5 fotek. Své fotografie v maximální velikosti zasílejte nejpozději do neděle 17. 9. 2017 na emailovou adresu soutez@equiservis.cz . Do emailu uveďte své jméno, příjmení a kontaktní telefon pro případnou další komunikaci. Fotky prosíme zasílejte bez vodotisků a podpisů fotografů, abychom je mohli použít a případně upravit na formát samotných kalendářů. Fotografie s vodotiskem a v nedostatečné tiskové kvalitě nebudou do užšího výběru zařazeny.

Důležité upozornění – fotografie se tisknou ve formátu A3 (rozložený velký sešit), proto musí být kvalitní, aby se daly vytisknout. Potřebné minimální rozlišení fotky pro tisk je cca 3500 x 2000 px a velikost fotografie alespoň 2MB.

Fotografie musí být výhradním vlastnictvím soutěžícího nebo ten musí mít souhlas původního majitele fotografie a majitele foceného koně. Do soutěže nebudou zařazeny fotografie evidentně stažené či okopírované z fotobank a dalších komerčních a profesionálních zdrojů.  Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. Pořadatel si vyhrazuje právo na finální úpravu fotografie do formátu samotného kalendáře. Soutěžící souhlasí s otištěním zaslané fotografie v EQUISERVIS kalendáři 2018 nebo publikováním v dalších propagačních (tištěných i online) materiálech společnosti EQUISERVIS spol. s r. o. a to bez nároku na honorář. Soutěžící odesláním soutěžního emailu uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže organizátorovi za účelem vyhodnocení soutěže. Udělení souhlasu je dobrovolné a účastník může tento souhlas kdykoli bezplatně na adrese organizátora odvolat. Pořadatel soutěže – společnost EQUISERVIS spol. s r. o., si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže či samotnou soutěž ukončit. V takovém případě je změna pravidel účinná od okamžiku zveřejnění na webových stránkách www.equiservis.cz.