30. července 2018

11:33

EQUISERVIS fotosoutěž Jaro/Léto 2018

30. července 2018, 11:33 | Podělte se s námi o fotografie vašich koní při jarních a letních hrátkách a vyhrajte skvělou a praktickou ledvinku na mobil EQUISERVIS!

 

Seriálová fotosoutěž pokračuje - tentokrát na téma:

„S koňmi na jaře i v létě“.

 

fotosoutez_clanek.jpg

 

Zašlete nám fotografie svých koní, jak si užívají jarní a letní období. Soutěž končí v neděli 19. 8. 2018.

 

Ze zaslaných fotografií budeme tvořit předvýběr do stolních a nástěnných kalendářů EQUISERVIS pro rok 2019 a navíc je použijeme během roku do dalších propagačních materiálů společnosti EQUISERVIS. 

 

I Váš kůň se může stát hvězdou! 

 

A co můžete vyhrát?

 

 

3x ledvinku na mobil EQUISERVIS ve svěžích letních barvách

 

ledvinka_pruh.jpg

  

 

3 nejlepší fotografie, které vybereme všichni společně v EQUISERVISU odměníme ledvinkou na mobil EQUISERVIS a navíc je společně s damšími 20 fotografiemi zařadíme do předvýběru pro EQUISERVIS kalendáře 2019.

 

 Pravidla soutěže

 

Podmínky pro zařazení fotografií do soutěže:

1. Kvalitní fotografie (velikost alespoň 2 MB)
2. Jméno koně

 

Každý soutěžící může zaslat do soutěže maximálně 5 fotekSvé fotografie v maximální velikosti zasílejte nejpozději do neděle 19. 8. 2018 na emailovou adresu soutez@equiservis.cz . Do emailu uveďte své jméno, příjmení a kontaktní telefon pro případnou další komunikaci. Fotky prosíme zasílejte bez vodotisků a podpisů fotografů, abychom je mohli použít a případně později upravit na formát samotných kalendářů. Fotografie s vodotiskem a v nedostatečné tiskové kvalitě nebudou do soutěže ani do užšího výběru zařazeny.

 

Důležité upozornění – fotografie pro kalendář se tisknou ve formátu A3 (rozložený velký sešit), proto musí být kvalitní, aby se daly vytisknout. Potřebné minimální rozlišení fotky pro tisk je cca 3500 x 2000 px a velikost fotografie alespoň 2MB.

 

Fotografie musí být výhradním vlastnictvím soutěžícího nebo ten musí mít souhlas původního majitele fotografie a majitele foceného koně. Do soutěže nebudou zařazeny fotografie evidentně stažené či okopírované z fotobank a dalších komerčních a profesionálních zdrojů.  Vymáhání účasti nebo výhry v soutěži právní cestou je vyloučeno. Pořadatel si vyhrazuje právo na finální úpravu fotografie do formátu samotného kalendáře. Soutěžící souhlasí s otištěním zaslané fotografie v EQUISERVIS kalendáři 2019 nebo publikováním v dalších propagačních (tištěných i online) materiálech společnosti EQUISERVIS spol. s r. o. a to bez nároku na honorář. Soutěžící odesláním soutěžního emailu uděluje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas se zpracováním svých osobních údajů poskytnutých v rozsahu této soutěže organizátorovi za účelem vyhodnocení soutěže. Udělení souhlasu je dobrovolné a účastník může tento souhlas kdykoli bezplatně na adrese organizátora odvolat. Pořadatel soutěže – společnost EQUISERVIS spol. s r. o., si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže či samotnou soutěž ukončit. V takovém případě je změna pravidel účinná od okamžiku zveřejnění na webových stránkách www.equiservis.cz.