EQS magazín je tu!

EQS magazín je on-line projektem společnosti Equiservis, určený všem milovníkům koní.

 

Equiservis se od svého založení, kromě prodeje jezdeckých potřeb a přinášení novinek na český trh, snaží také o vzdělávání široké jezdecké veřejnosti. Ke správné péči o naše koně je potřeba velké množství znalostí, a protože sami máme koně tak dobře víme, že se v této oblasti učíme celý život.

 

Kdo nás sleduje tak ví, že články a videa najde na našem webu v sekci blog a že máme také Youtube kanál. Hledali jsme ale možnost, jak vám přinést všechny informace přehledně, na jednom místě. Proto vznikl EQS magazín - virtuální prostor, kde najdete veškerý náš informační a vzdělávací obsah pohromadě. Vedle archivu starších článků a videí plníme náš nově vzniklý EQS magazín samozřejmě také obsahem novým, aktuálním.

 

Na stránkách EQS magazínu najdete články a videa zaměřené na péči a chov koní, jejich výživu i zdraví. Věnovat se budeme samozřejmě také vybavení pro koně i jezdce. Můžete si přečíst rozhovory s úspěšnými jezdci a trenéry z různých disciplín, články s veterinární tématikou i články zaměřené na trénink a výcvik koní. Sepsali jsme pro vás také tipy na zajímavé výlety. Chybět nebudou ani recenze inovativních výrobků a představení nových kolekcí známých značek.

 

 

eqs_magazin_114x90_rgb.jpg