Doprava zdarma
*EQS* Deka lehká Bucas&Equiservis NewLogo Twill Sheet stájová
*EQS* Deka lehká Bucas&Equiservis NewLogo Twill Sheet stájová

Deka lehká Bucas&Equiservis NewLogo Twill Sheet stájová

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2217180200

Vaše cena:

1 695

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Lehoučká letní deka od Bucas, vyrobena z velmi kvalitní a pevné 100% polyester keprové tkaniny, která je naprosto ideální pro teplé letní dny, či jako transportní deka. Je dokonale prodyšná, velmi pevná a snadno udržovatelná. Zapínání na prsou je tvořeno T-přezkou, která je kryta suchým zipem, klasické křížové zapínání pod břichem. Barva tmavě modrá s výšivkou Equiservis na levé straně v bílé barvě. Velikosti: 135, 145, 155, 165cm. Zvýhodněná cena k nákupu nad 1000Kč je 1395Kč.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg