Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Drezurní stihlo Trust Inno Sense Flexi soft nelomené 20mm

Není dostupné
2 340 Kč 1 934 Kč bez DPH
Kód produktu: 1612335500
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Drezurní stihlo Trust Inno Sense Flexi soft nelomené 20mm
Drezurní stihlo…
2 340 Kč

Popis produktu

Drezurní stihlo Trust Inno Sense Flexi soft nelomené

 

Volné udidlové kroužky umožňují více pohybu udidlu v koňské hubě a někteří koně ho tak raději přijímají. Volné udidlové kroužky se doporučuje užívat s kroužky gumovými, které zabraňují skřípnutí koňských koutků.

Malé udidlové kroužky mají na pomůcky přímější vliv než větší kroužky. Čím menší jsou kroužky, tím větší tlak se přenáší na menší plochu.

 

Udidla Inno Sense Flexi Soft jsou vyrobena z elastického syntetického materiálu a jsou velmi pružná. Udidlo pružné kovové jádro. Vzhledem k flexibilitě ho koně přijímají velmi dobře.

Udidla Inno Sense jsou zvláště vhodná pro mladé koně a/nebo koně s citlivou hubou. Syntetický materiál je schválen FDA*, což znamená, že materiál neobsahuje změkčovadla a je netoxický pro lidi a zvířata. Koně, na kterých se jezdí s udidlem Inno Sense snadno následují ruku jezdce a hladce udidlo přijímají.

 

Poznámka výrobce: Udidla Inno Sense jsou výrazně měkčí než udidla kovová. To je důvod, proč je koně mají rádi. Avšak nejsou tvrdší než koňské zuby. Pokud je udidlo umístěno správně v oblasti huby bez zubů, je poškození udidla nepravděpodobné, ale ne nemožné. Taková poškození nejsou považována za výrobní vadu.

 

Udidla jsou ručně vyráběna v Holandsku - všechna udidla jsou navržena, vyvíjena a vyrobena v Holandsku. Každý den tým technických profesionálů sestavuje a vyrábí udidla Trust s maximální péčí a vyrábí je z nejkvalitnějších materiálů. Standardy a kontrola kvality jsou velmi přísné a vysoké.

 

Udidla mají anatomický tvar - v Trust neustále zohledňují rovnováhu mezi tvarem, materiálem a hmotností. Díky lehkému zakřivení udidla lépe sedí v koňské hubě. Anatomický tvar i lépe rozkládá tlak.

 

Tloušťka: 2émm

Velikosti: 13,5 cm

 

*Zkratka názvu amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (Food and Drug Administration). Jedná se o vládní agenturu USA, která působí v oblasti zdraví a služeb.

Zobrazit celý popis