4. října 2018

13:30

Dekovací sezóna je tu! Jste na ni připraveni?

4. října 2018, 13:30 | U nás naleznete odpověď na nejčastější otázky a zároveň největší skladovou zásobu dek v ČR.

se léto ještě do nedávna velmi intenzivně hlásilo, nenechali jsme nic náhodě a před zimou se velmi dobře zásobili. Aktuálně pro Vás máme skladem 9 220 kusů dek, a ještě nekončíme :) 

V nabídce máme nejen nejčastěji odebírané velikosti, ale i ty okrajové – od velikosti 70cm po 165cm, takže si u nás vyberou jak majitelé poníků i těch nejmenších plemen, tak majitelé velkých a mohutných koní.

Najdete u nás kompletní nabídku dek (nejen) pro podzim i zimu.

 

- lehké deky do stáje i do výběhu, v mnoha designech a různých materiálech. Od těch základních, plátěných, v cenových relacích kolem 700Kč, přes kvalitní deky za rozumné ceny v relaci 1500-2500Kč, po ty nejkvalitnější, od předních světových výrobců, kde je cena již poměrně vysoká, ovšem v tomto případě zcela jistě platí, že cena odpovídá kvalitě. 

atlantic-extra.jpg

 

termodeky  s různou gramáží, opět k dostání do stáje i do výběhu. Nabídka je i zde velice pestrá - dlouhodobě velmi oblíbené a osvědčené deky od HKM v mnoha gramážích a střizích, kvalitní deky Euroriding, široká škála modelů od Bucas, který svým sortimentem pokrývá různé cenové kategorie bez kompromisu v kvalitě. A nakonec špičkové deky Horseware, kde s žádnou dekou nesáhnete vedle. 

highliner_black_new.jpg

 

odpocovací deky fleecové i velmi teplé dralonové. Odpocky jsou doslova módní záležitost - každý rok přicházejí výrobci s novými barvami, vzory a barevnými kombinacemi, u mnoha výrobců jsou odpocovací deky dokonale sladěné s ostatním vybavením pro koně a dokonce i s jezdeckým oblečením. 

Ty využijete před i po práci při krokování a následném usychání koně, ve variantě s křížovým zapínáním jsou vhodné také jako deky transportní, případně jako spodní vrstva pod jinou deku. 

 las_odpoc.jpg

- bederkyaby záda vašeho koně byla v teple i na vyjížďkách, k dostání fleecové i nepromokavé, perfektní do nepřiznivého počasí, a také reflexní, které jsou nezbytným doplňkem pro vyjížďky za snížené viditelnosti.

 

freedom_bederka_navy.jpg

 

Ucelený přehled o dekování a odpovědi na všechny Vaše otázky získáte na našich prodejnách EQUISERVIS v Rudné u Prahy, Praze Letňanech, či Brně, kde Vám náš odborně proškolený personál rád poradí. Pokud si chcete problematiku dekování nastudovat raději z pohodlí domova, doporučujeme Vám náš BLOG, který naleznete na našich stránkách přímo ZDE. Články zabývající se problematikou dekování najdete pod názvy:

 

PRAVIDLA správného dekování koně

PRŮVODCE výběrem správné deky na koně

Rozdělení a druhy dek