Doprava zdarma
Deka výběhová Horseware Rambo Optimo 2 IN 1
Deka výběhová Horseware Rambo Optimo 2 IN 1

Deka výběhová Horseware Rambo Optimo 2 IN 1

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2266000000

Vaše cena:

11 590

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/deka-vybehova-horseware-rambo-optimo-2-in-1-7331cz492/

Poslat e-mailem

Absolutní špička ve světové nabídce! Nepromokavá prodyšná deka do výběhu s odnímatelným krčním dílem 2 IN 1 /sada lehké deky a 400g poddeky/. Rambo Optimo byla navržena tak, aby maximálně kopírovala pohyby koně. Patentovaný obloukový střihu předních nohou, 'V' záševky pro absolutně neomezený pohyb. Zapínání na nerezové přezky. Pro stabilitu deky jsou použity tři popruhy k upnutí pod břichem, které maximálně brání přetáčení deky. Velký ocasní kryt, odnímatelný podocasní stabilizační popruh potažený PVC. Design deky s reflexními proužky pro větší bezpečnost koně.Vnější materiál: maximálně trvanlivý 1000 Denier Ballistic Nylon, vnitřní: nylon s antistatickou a antibakteriální vložkou. Výrobce je světovou špičkouv nabídce výběhových dek. Navíc k dece získáte tříletou zárukou nepromokavosti a prodyšnosti! Barva: čoko/tabák, černá/cínová, černá. Velikosti: 140-155cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg