Doprava zdarma
Deka výběhová Horseware Rambo DUO 2 IN 1
Deka výběhová Horseware Rambo DUO 2 IN 1

Deka výběhová Horseware Rambo DUO 2 IN 1

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2266003000

Vaše cena:

11 870

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/deka-vybehova-horseware-rambo-duo-2-in-1-7334cz492/

Poslat e-mailem

Absolutní špička ve světové nabídce! Nepromokavá prodyšná deka do výběhu s odnímatelným krčním dílem 100g, varianta 2 IN 1 /sada lehké deky 100g a 300g poddeky/. Zapínání na nerezové přezky. Pro stabilitu deky jsou použity tři popruhy k upnutí pod břichem, které maximálně brání přetáčení deky. Velký ocasní kryt, odnímatelný podocasní stabilizační popruh potažený PVC. Design deky s reflexními proužky pro větší bezpečnost koně.Vnější materiál: maximálně trvanlivý 1000 Denier Ballistic Nylon, vnitřní: nylon s antistatickou a antibakteriální vložkou. Výrobce je světovou špičkou v nabídce výběhových dek. Navíc k dece získáte tříletou zárukou nepromokavosti a prodyšnosti! Barva: čoko/tabák, černá/cínová, černá. Velikosti: 140-155cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg