Doprava zdarma
Deka stájová termo Horseware RAMBO Stable 200g
Deka stájová termo Horseware RAMBO Stable 200g

Deka stájová termo Horseware RAMBO Stable 200g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2266030000

Vaše cena:

4 145

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Špičková stájová termodeka s termovýplní 200g z nejvyšší třídy Rambo od Horseware. Vyrobena z velmi trvanlivého materiálu 1000D polyester ripstop, který zajistí extrémní výdrž a životnost. Podšívka je z jemného a měkkého mikrovlákna, udržuje vašeho koně v pohodlí a zajišťuje teplotní komfort v průběhu zimních měsíců. Propracovaný originální střih deky skvěle padne. Deka přední dvojité zapínání na T přezky a křížové zapínání pod břichem. Barva: černá, modrá. Velikosti: 140-155 cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg