Doprava zdarma
Deka stájová termo Horseware RAMBO Cosy Stable 1000D 100g
Deka stájová termo Horseware RAMBO Cosy Stable 1000D 100g

Deka stájová termo Horseware RAMBO Cosy Stable 1000D 100g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2266033000

Vaše cena:

3 130

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Jak název napovídá, pohodlná stájová deka od Horseware. Deka příjemný polstrovaný límec, který zabraňuje pronikání vzduchu. Deka je ušita z odolného a pevného vnějšího polyesteru 1000 D ripstop. Příjemná podšívka z mikrovlákna udržuje koně v teple a pohodlí. Výplň z termovlákna pro vynikající a dlouhotrvající udržení tepla. Příjemný fleecový límec s vláknitou výplní. Deka střih Surefit u krku se zapínáním do V, které poskytuje volnost pohybu. Klopa ocasu pro maximální krytí. Omyvatelná podocasní šňůra - elastická šňůra potažená PVC, která nabízí větší flexibilitu. Velikosti: 145cm. Barva: modrá/bordo.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg