Deka síťovaná Bucas Freedom Full Neck KOLEKCE
Deka síťovaná Bucas Freedom Full Neck KOLEKCE

Deka síťovaná Bucas Freedom Full Neck KOLEKCE

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2234003000

Cena:

1 695 Kč

Vaše cena:

od 1 441

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/deka-sitovana-bucas-freedom-full-neck-kolekce-60374cz470/

Poslat e-mailem

Deka Freedom Full neck od značky Bucas nabízí výjimečnou kvalitu v poměru s cenou. Jedná se o lehkou síťovanou deku, která díky skvělé cirkulaci kolem těla udržuje koně v teplotním komfortu. Full neck a ochranná krytka překrývající ocas ochrání Vašeho koně před hmyzem, krk není odnímatelný. Deka je vybavena hedvábnou podšívkou v oblasti hřívy, plecí a na prsou, ta zabraňuje veškerému tření. Deka křížové zapínání pod břichem a T-přezku na prsou. Barvy: silver a ostatní dle aktuální kolekce (2020). Velikosti: 115cm za 1695Kč, a velikosti 125-155cm za 1995Kč.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg