Novinka
Deka odpocovací Eskadron Classic Sports 3D Fleece Fauxfur Kolekce 2021/22
Deka odpocovací Eskadron Classic Sports 3D Fleece Fauxfur Kolekce 2021/22

Deka odpocovací Eskadron Classic Sports 3D Fleece Fauxfur Kolekce 2021/22

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2256721600

Vaše cena:

3 540

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Unikátní model teplé odpocovací/transportní deky v luxusním designu. Vrchní materiál velmi pěknou 3D optiku v melírovaných tónech. Je prodyšný a nezatrhává se. Vnitřní stana je z měkkoučkého hřejivého umělého kožíšku, stejně tak límec kolem krku. Ideální deka pro oholené koně - vnitřní materiál je odpotí, zahřeje a jeho měkká struktura neodírá. Lurexová paspulka pro elegantní vzhled, plastický nápis Eskadron u krku. Přední zapínání na dvě T přezky, odnímatelné křížové popruhy pod břichem. Velikosti: M, L, XL. Barva: dark navy, rustic red.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg