Deka lehká výběhová Bucas Atlantic Light 50g
Deka lehká výběhová Bucas Atlantic Light 50g

Deka lehká výběhová Bucas Atlantic Light 50g

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Dle zvolené varianty

Obj. číslo:

2217431000

Vaše cena:

od 4 985

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Sdílet produkt na sociálních sítích

www.equiservis.cz/deka-lehka-vybehova-bucas-atlantic-light-50g-55767cz457/

Poslat e-mailem

Novinka od Bucas pro podzim-zimu 2018/19. Naprosto špičková lehká výběhová deka vhodná pro použití v teplotách 0°C +12°C. Vnější extra pevný materiál Balistic nylon je nepromokavý a zároveň prodyšný. Vnitřní vrstva je vyrobena z nového velmi jemného Dermo-care materiálu, který je velmi dobře prodyšný, pomáhá odvést od koně zbytky vlhkosti, udrží ho v suchu a jeho srst hladkou a lesklou. Oblíbené Click'n'Go zapínání s magnetickým uzávěrem Snap-lock. K dece je možno dokoupit krční díl. Barva: zelená. Velikosti: 125-165cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg