UPOZORNĚNÍ! Aktuální doba doručení Českou poštou je delší než obvykle. Pro rychlejší doručení doporučujeme volit jiného přepravce
Zavolejte nám (Po-So 9-20)

Doprava zdarma

Deka Horseware SPORTZ-VIBE ZX masážní s krkem DOPRODÁNO

Není dostupné
21 395 Kč 17 682 Kč bez DPH
Kód produktu: 2258211000
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Deka Horseware SPORTZ-VIBE ZX masážní s krkem DOPRODÁNO
Deka Horseware…
21 395 Kč

Popis produktu

Unikátní deka pro masážní terapii u koní.

Masážní terapie je jednou z nejstarších známých metod terapie a je známá svou schopností podporovat hojení. Masáž může pomoci snížit tuhost, bolestivost a podpořit prokrvení svalů. Pomáhá maximálně uvolnit a prohřát svaly koně nejen před zahájením nebo po skončení práce.

Sportz-Vibe’s masáž je dostatečně jemná, aby neublížila svalům vašeho koně a pomůže redukovat tenzi a napětí. Masážní panely můžete jednoduše přemístit podle potřeby do oblastí, které je potřeba uvolnit a prokrvit. Umístění panelů je snadné, protože kapsy jsou snadno přístupné a strategicky rozmístěné. Možnost masírovat 6 míst najednou, více není doporučeno.

Vlastnosti deky: Deka je z prodyšného síťového materiálu a tím zabraňuje přehřátí. zabudované kapsy na odnímatelné masážní panely, které se dají přesunovat na specifické oblasti. Vibrační desky lze mít umístěné na patnácti pozicích. Umísťují se pohodlně do kapes situovaných zvenčí deky. Každý panel svůj světelný indikátor. Kvalitní nerezové zapínání na prsou na dvě T přezky, které jsou velikostně nastavitelné, křížové zapínání pod břichem a popruh pod ocas. Krční část je odnímatelná.

Masážní systém tři módy: nižší intenzitu, vyšší intenzitu a kombinovaný mód, které se samy vypnou po 20ti minutách. Deka může být použita na koně 3x denně a je vybavena praktickým dálkovým ovladačem pro pohodlnou obsluhu. Podle světelných kontrolek snadno zjistíte, který mód je právě zapnutý. Masáž se zahájí zapnutím dálkového ovladače, který se stiskne na 3 vteřiny.

Nižší intenzita zelené kontrolní světlo a je vhodná pro uvolnění ztuhlých svalů

Vyšší intenzita červené kontrolní světlo a je vhodná pro zahřátí svalů před či po zatěži

Kombinovaný mód oranžové kontrolní světlo, začíná na nižší intenzitě a přechází do vyšší

Údržba: při čištění vyjmout masážní panely a baterie. Poté lze prát v pračce dle symboliky.

Sportz-Vibe ZX deka zahrnuje: 4 masážní panely, univerzální nabíječku a nabíjecí baterii, která vydrží 3 hodiny a má vestavěný indikátor stavu baterie, dálkový ovladač.

Barva: černá. Velikosti: M (130-145cm), L (150-165cm)

 

Zobrazit celý popis