Doprava zdarma
Deka Horseware SPORTZ-VIBE ZX masážní s krkem
Deka Horseware SPORTZ-VIBE ZX masážní s krkem

Deka Horseware SPORTZ-VIBE ZX masážní s krkem

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2258211000

Vaše cena:

21 395

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Unikátní deka pro masážní terapii u koní.

 

Masážní terapie je jednou z nejstarších známých metod terapie a je známá svou schopností podporovat hojení. Masáž může pomoci snížit tuhost, bolestivost a podpořit prokrvení svalů. Pomáhá maximálně uvolnit a prohřát svaly koně nejen před zahájením nebo po skončení práce.

 

Sportz-Vibe’s masáž je dostatečně jemná, aby neublížila svalům vašeho koně a pomůže redukovat tenzi a napětí. Masážní panely můžete jednoduše přemístit podle potřeby do oblastí, které je potřeba uvolnit a prokrvit. Umístění panelů je snadné, protože kapsy jsou snadno přístupné a strategicky rozmístěné. Možnost masírovat 6 míst najednou, více není doporučeno.

 

Vlastnosti deky: Deka je z prodyšného síťového materiálu a tím zabraňuje přehřátí. zabudované kapsy na odnímatelné masážní panely, které se dají přesunovat na specifické oblasti. Vibrační desky lze mít umístěné na patnácti pozicích. Umísťují se pohodlně do kapes situovaných zvenčí deky. Každý panel svůj světelný indikátor. Kvalitní nerezové zapínání na prsou na dvě T přezky, které jsou velikostně nastavitelné, křížové zapínání pod břichem a popruh pod ocas. Krční část je odnímatelná.

 

Masážní systém tři módy: nižší intenzitu, vyšší intenzitu a kombinovaný mód, které se samy vypnou po 20ti minutách. Deka může být použita na koně 3x denně a je vybavena praktickým dálkovým ovladačem pro pohodlnou obsluhu. Podle světelných kontrolek snadno zjistíte, který mód je právě zapnutý. Masáž se zahájí zapnutím dálkového ovladače, který se stiskne na 3 vteřiny.

Nižší intenzita zelené kontrolní světlo a je vhodná pro uvolnění ztuhlých svalů

Vyšší intenzita červené kontrolní světlo a je vhodná pro zahřátí svalů před či po zatěži

Kombinovaný mód oranžové kontrolní světlo, začíná na nižší intenzitě a přechází do vyšší

 

Údržba: při čištění vyjmout masážní panely a baterie. Poté lze prát v pračce dle symboliky.

 

Sportz-Vibe ZX deka zahrnuje: 4 masážní panely, univerzální nabíječku a nabíjecí baterii, která vydrží 3 hodiny a má vestavěný indikátor stavu baterie, dálkový ovladač.

 

 

Barva: černá. Velikosti: M (130-145cm), L (150-165cm)

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg

 

 

Související kategorie:

» PRANÍ JEZDECKÉHO VYBAVENÍ