Akce
Doprava zdarma
Deka Bucas Sweet-itch ZEBRA AKCE-20%(3995-3196)
Deka Bucas Sweet-itch ZEBRA AKCE-20%(3995-3196)

Deka Bucas Sweet-itch ZEBRA AKCE-20%(3995-3196)

Dostupnost:

Prodejna Rudná / E-shop:

Dle zvolené varianty

Prodejna Praha 9 Letňany:

Dle zvolené varianty

Prodejna Brno:

Není skladem

Obj. číslo:

2234103000

Vaše cena:

3 196

Prvně prosím vyberte variantu produktu.

OK

Poslat e-mailem

Popis

Složení

Unikátní propracovaná letní deka od Bucas. Vyrobena z jedinečného materiálu, který na první pohled připomíná jemné plátno, avšak se jedná o velmi jemný síťovaný materiál, který tak malé otvory, že ani ty nejmenší mušky, pakomáři a jiná drobná havěť se nedostanou ke koni. Právě prevence je nejúčinnější zbraní proti projevům letní vyrážky či jiných kožních problémů spojených s letním obdobím a hmyzem. Nový propracovaný střih zakrývá celé tělo, včetně krku k uším. Ochranabřicha je zvýšena díky snímatelnému širokému břišnímu krytu, který zároveň velmi dobře stabilizuje pozici deky, společně s popruhy mezi zadní nohy. Velký kryt ocasu zaručuje maximální ochranu v této problematické oblasti. Přední díl je měkce polstrovaný, čímž je zabráněno otlačení či odření. Deka Sweet-itch rovněž také chrání před UV zářením, předchází spálení od slunce a zabraňuje šisování srsti. Barva: zebra. Velikosti: 135-155 cm.

SkrýtZobrazit tabulku velikostí s návodem na změření

Tabulka velikostí a návod na změření

Jak správně změřit koně pro výběr velikosti dek? 

Každá deka nesedí každému koni. Střih, vykrojení okolo krku a celkový tvar deky je ojedinělý u každého výrobce i modelu. Chcete-li tedy vybrat deku tak, aby seděla co nejlépe, je ideální deku koni vyzkoušet. Od něčeho však musíte začít a to je velikost deky, která se odvíjí od délky vašeho koně. Pro určení správné velikosti změřte svému koni délku ve hřbetě – tj. od kohoutku po kořen ocasu – viz obrázek. Podle získaného rozměru pak vyberte odpovídající velikost deky. 

 

mereni_kun.jpg

  

Tabulka velikostí

Různí výrobci mohou u svých dek uvádět jiné označení. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehlednou tabulku odpovídajících ekvivalentních označení.

 

 velikosti_dek.jpg

 

 

OCHRANA PROTI HMYZU - masky a síťované deky

Téma, jak ulevit koním od dotěrného hmyzu, je aktuální každý rok.