11. prosince 2019

12:03

BRONCO - nová značka bot v nabídce

11. prosince 2019, 12:03 | Velmi zdařilé jezdecké a pracovní boty Bronco London.

Nově jsme pro vás zařadili do naší nabídky jezdecké a pracovní boty od výrobce Bronco London.

 

Bronco London vyrábí boty již 26 let. To je docela dost na to, aby se povedlo vychytat všechny nedostatky a kvalita bot se dostala na slušnou úroveň :)

 

Ve společnosti Bronco věří, že vysoký výkon lze podat jen díky kvalitě. Proto jsou při výrobě bot používány technologie, které pomáhají kvalitu zvyšovat a současně podporují udržitelnost. Samozřejmostí je také vysoká kvalita používané kůže. 

Celý výrobní proces je pod přísným dohledem, aby byl finální produkt skutečně bezchybný. 

Pro pocit jistoty a ten nejlepší výkon i v náročných podmínkách.

 

Vybírat můžete ze 4 modelů z řady Premium, 3 modelů z levnější řady Economy a ze 4 nepromokavých pracovních modelů z řady Waterproof.

 

bronco1.jpg

 

Premium řada je vyráběna z top americké hověziny, podšívka je z jemné telecí kůže. Propracovaná podešev s antibakteriální a prodyšnou stélkou, která pohlcuje pot, je vyplněná z komfortní PU pěnou a pro ještě vyšší pohodlí je doplněna gelem, který velmi dobře tlumí nárazy. Gumová protiskluzová podrážka vám zaručí stabilitu.

Všechny modely jsou velmi pohodlné, měkké, perfektně zpracované a opravdu elegantní. 

BRONCO PREMIUM

 

Economy řada je vyráběna z kvalitní hovězí kůže v kombinaci s kůží vepřovou a tkaninou Cambrill, která velmi dobře pohlcuje pot. 

Také modely z Eco řady jsou velmi pohodlné a slušivé, s výborným poměrem ceny a kvality.

BRONCO ECO

 

Waterproof řada mezi podšívkou a svrchní kůží nepromokavou a prodyšnou membránu. Svrchní nubuková kůže také nepromokavou povrchovou úpravu. Díky poměrně robustní protiskluzové podrážce s větším vzorkem jsou to ideální pracovní boty pro celodenní nošení. 

BRONCO WATERPROOF

 

bronco2.jpg